Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam megy ezt...

Hogyan mondjam megy ezt anyukámnak? 15/L

Figyelt kérdés

Nos egy fiú elhívott randizni(nem volt még barátom)és nem tudom hogy hogy mondajm meg anyának:)

Gondolom ugy,hogy : anya el szeretnék menni randizni...

de erre vhogy rá akarom vezetni:) szóval nem igy simán...:)

Amúgy már meséltem a fiúról anyának,mondta hogy helyes:)

15/L


2009. szept. 29. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy oldott pillanatban kell "kifognod" anyukádat, akkor, amikor jó kedve van, és látszik rajta, hogy "lazább". Kérdezősködhetnél, hogy neki milyen volt az első randevúja, vagy akár az első randevúja apukáddal, hogyan ismerkedtek meg, és miután ezt elmesélte, mondhatnád neki, hogy "képzeld, mi történt, olyan izgatott vagyok, X.Y. elhívott egy fagyira, és nem tudom, hogy neked erről mi a véleményed..."

El fogja mondani. És ebből egy nagyon jó beszélgetés tud kerekedni. Ha nem enged el, akkor se csüggedj: meg kell szoknia a gondolatot, hogy lassan "leválsz" a szoknyájáról. Majd elenged legközelebb, vagy azután. A lényeg, hogy akkor szeretne ez a fiú téged igazán, ha megérti (vagy legalábbis elfogadja) anyukád álláspontját.


Csak őszintén! :o) És szorítok nektek!

2009. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te egy nagyon rendes lány vagy, hadd írjam le az elején. A mai ifjak nemigen szokták közölni a szülőkkel, hogy mi a szitu. Szerintem kérd meg valamelyik este, amikor ráér (vagy délután), hogy üljön le veled kicsit beszélgetni. És akkor nyíltan, egyenesen mondd el neki, hogy úgy néz ki tetszik neked ez a fiú, Te is neki...és úgy gondolta, elhív Téged randira. Mivel ilyen normális a hozzáállásod, szerintem anyukád nem kap a szívéhez. Viszont egyezzetek meg abban, hogy mikor talizol vele, hol , illetve hogy kb. mikor érsz haza?

Sok sikert!:)

2009. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek,nagyon aranyosak vagytok:)

amúgy anya tudja,hogy tetszik nekem ez a fiú:)Szóval biztos elenged,vagyis nagyon remélem:)

2009. szept. 29. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt is az ŐSZINTESÉGEN van a hangsúly.

Ülj le vele,beszélgessetek a randi-témáról.Kérdezd meg neki melyik a legszebb randi-élménye és mit csináltak.Aztán meséld el neki a szitut.Pl.:"Anya!képzeld olyan boldog vagyok,X.Y elhívott randizni.Még azt is megkérdezte,hogy sütizni mennék szívesebben vagy sétálni a parkban." De ez csak egy példa volt,az a lényeg,hogy lássa rajtad,hogy örülsz neki!(:

Legalábbis én így tenném,és azt hiszem így is fogom majd tenni,ha jön az 1.randi(:

14,5/L

2009. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is mondd, hogy "anya találkozom egy fiúval ekkor meg ekkor" :) tuti veled fog izgulni :)

el fog engedni;)

sok sikert!! :)

2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"tudod anya, van az a fiú, akit mutattam neked, és elhivott meginni valamit este..." Talán így. Biztos örülni fog, hogy nem kamuzol össze-vissza!
2009. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj, egyszerűen csak mond meg neki, hogy tök boldog vagy, mert az a helyes srác elhívott egy randira. Nem fog lenyelni keresztbe, nem tiltja meg. Ez 2-3 óra, megnéztek egy filmet, sétáltok egyet, esetleg beültök egy sütire. A lényeg, hogy érezd jól magad, légy természetes és hagyd, hogy udvaroljon a srác. Esetleg kérdezd meg anyudat ő emlékszik-e még az ő első randijára, és igyatok meg együtt egy teát, addig hadd meséljen az őskorról :) bocsi, de az enyém ilyen, órákat tud mesélni a múltról :)

de szeretnék én is újra fiatal lenni :)

2009. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
szerintem csak mond meg neki szépen és biztosan el fog engedni :)
2009. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
ja, azt elfelejtettem írni, hogy ne élj vissza a helyzettel. ha megengedi, hogy elmenj vele, és esetleg mondja, hogy mikorra érj haza, az úgy is legyen, és tényleg, csak egy randi legyen, beszélgetéssel.... 15 évesen, még ne akarj mást. nagyon ráérsz vele. anyukád biztos nem örülne neki, hogy nyugodt szívvel elenged egy fiúval randizni, és estleg, úgy jössz haza, hogy történt más is.... gondolom érted, miről írok...
2009. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár engem is elhívna 1 pasi valahova!!!!!!!! De ez úgyse fog bekövetkezni mivel csúnya vagyok!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
2009. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!