Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezzek zsebpénzt?...

Hogyan szerezzek zsebpénzt? Ti mennyit kaptok?

Figyelt kérdés
Anya mindig azzal jön, hogy: "hát a jegyeid nem úgy állnak, így nem kapsz zsebpénzt. De nem költeném hülyeségekre. A lovasoktatásra költeném főként, meg még egyéb ékszerekre stb. Mert egy ideje lovagolni sem tudok menni, mert "drága" (1500 + út) Hátigazából 3-4-es tanuló vagyok, 7. osztályos. De a héten is kaptam két ötöst, és így se enged sehova. Már ezt eléggé unom, főleg, hogy a 11.-es nővérem, aki szintén nem valami mintatanuló, minden pénteken kap 1, vagy 2000 ft-ot, hogy elmenjen a barátnőivel. Szóval nem értem, én miért ne kaphatnék havonta csak egy ezrest. :( Nem állunk valami jól, de azért ez nem valami nagy összeg egy hónapra szerintem

2013. máj. 4. 12:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltass kutyát! Sok idős néni van, vagy bács, akinek nincs rá energiája napi 2x 3x levinni. Szerintem azért kaphatsz pénzt, és fel is vesznek, mivel az nem szerződéses munka szerintem.
2013. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összegyűjtött pénzem van . Én abból gazdálkodok. %éves korom óta kapok pénzt rokonoktól születésnapra karácsonyra ilyenekre. Igazából nem kapok zseb pénzt. esetleg ha elmegyek valamerre a többiekkel nem sokat de kapok.De alapóla saját pénzemből veszem a cuccaimat. Most vagyok 13 és úgy h az évek alatt ne nagyon költöttem semmire összegyűlt egy nagyobb összeg. Egyébként meg levezetem magamnak hónap végén ennyit kaptam ennyit gyűjtöttem mennyim van. :)
2013. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5 éves korom óta* (bocs az elírásért)
2013. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

hmm.. a lovaglás jó... a lovat kérdezte valaki?


Vállalj kutyasétáltatást, vagy szociális segítést díjazásért. Ha jól csinálod, nem vagy szemtelen, sok pénzt kereshetsz.

2013. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kaptam. De ha szükségem volt valamire, például ruhára, a szüleim megvették nekem.

Szerintem anyukád csak azt szeretné látni, hogy a lovaglás ne menjen a tanulás rovására. Tanulj jobban, hátha akkor engedékenyebb lesz.

2013. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"De nem költeném hülyeségekre."

"meg még egyéb ékszerekre stb."

2013. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.... nem 100-at hanem 1000-ret akartam írni...:D
2013. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kapni, de ha megyek valahová és kérek akkor általában adnak egy tizest (nem csak arra az alkalomra, hanem odadják aztán hazsnáljam okosan sokáig).
2013. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én heti 700-at kapok (ez az evvegi/felevi jegyek alapjan nohet vagy csokkenhet) de ha venni akarok valamit vagy elmenni "szorakozni" akkor azt nekem kell fizetni, semmire nem kapok kulon penzt ezt kell beosztanom.

15/f

2013. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A hétvégén töltöttem fel pár jó állapotban lévő, párszor használt felsőmet Facebook-on, egy helyi 'turkáló' csoportba. Holnap 2200 Ft-ot és egy újabb felsőt fogok kézhez kapni, és vasárnap 500 Ft-ot.


Ajánlom, hogy te is próbáld meg hasonlóképpen, mint én.

2013. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!