Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SZMK-s anyukák! Mit tennétek...

SZMK-s anyukák! Mit tennétek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Fiam másodikos,vannak osztálytársai vagyis a szülők,akik már elsőben sem fizettek egyáltalán osztálypénzt,pedig csak havi 800 ft-ot kell fizetnünk,semmi mást.

Ebben benne van a tisztasági csomag(ami ha vinnénk,magában 1000ft lenne havonta),a technika órára szükséges anyagok,fénymásolás,karácsonyi ajándék,anyák napi ajándék készítése a szülőknek,Mikulás és húsvéti csomag a gyerekeknek!Külön csak az erdei tábort kell fizetnünk.

Elég kellemetlen lenne,ha azok a szülők gyerekei akik nem fizetnek,kimaradnának mindenből,de akik fizetünk,nem fizethetünk helyettük is.

Mit csinálnátok?

A nem fizető gyerekek és szüleik ne kapjanak ajándékokat?

Természetesen a nem fizető gyerekek várják legjobban a csomagokat,és ők nem tehetnek róla,hogy a szüleik nem fizetnek....

Már többször voltak figyelmeztetve,de közölték,hogy nem fizetnek!(hozzáteszem,hogy mindegyik szülő,aki nem fizet dohányzik,és a mai árakkal egy doboz cigi ára egy havi osztálypénz)


2013. ápr. 9. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizetem havonta, hanem félévkor, és év vége felé egy bizonyos összeget. És nálunk nem jönnek kirándulni azok akik nem fizetnek osztálypénzt, nem kapnak nőnapra virágot!
2013. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm

nem én vagyok az szmk-s anyuka,csak ők is felvetették mindenkinek,hogy mit tegyenek ajándék és egyén terén.

Ha nekem kellene dönteni,akkor nem tudnék...

2013. ápr. 10. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!