Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek-e a következő...

Teherbe eshetek-e a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, azóta nem volt menstruációm. Emiatt nagyon aggódom. Felírták a Clostit, de nekem még menzeszem sincs. Gyereket szeretnénk.
2009. ápr. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
a fog.tabletta nagyon felboríthatja a hormonháztartást bár nekem ilyen problémám sosem volt pedig sokszor hagytam abba és kezdtem el lehet emiatt felborult a hormonháztartásod
2009. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Yadine-t szedtem, másfél éve próbálkozunk, ezalatt kb. háromszor volt mensesem. Ebben a hónapban jött meg minden rásegítés nélkül. Nagyon fel tudja borítani a rendszert, de próbálj ki egy homeopata szert, Vitex agnus cactus 2x10 golyócska, nekem (ugyan nem tökéletesen), de segített. Mindenképp menj vissza vele nődokihoz. Engem kapásból hormonvizsgálatra, cukorterheléses vizsgálatra küldött, aminek sajnos nem lettek jók az eredményei, lehet, hogy nálad is van valami gond a háttérben, amit eddig a fogamzásgátló elfedett. Ne keseredj el, türelem. :)
2009. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vitex agnus castus a helyes neve, bocsi. :)
2009. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!