Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szoktál csinálni a követke...

Mit szoktál csinálni a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Autópálya 2 sávos út. Előtted A jelzésű kamion megpróbál megelőzni egy B jelzésű kamiont. Ügyebár ez több percbe is beletelik. Te jössz az A jelzésű kamion mögött te vagy kb az 5-ödik a sorban. Jön mögötted X jelzésű Audi Q7 (pl) és "villog mint a vaku" Mit csinálsz ilyenkor?
2011. máj. 15. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az Audi úgyis megelőz mindenkit a leállósávon, úgyhogy nem izgatom magam.
2011. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Alapba nem kezdenék előzésbe ha látnám,hogy 2 kamion "harcol" egymással mert úgysem jutnék előbbre amíg meg nem előzi.De ebben az esetben a B kamion mögé sorolnék és hagynám,hogy anyázzanak a többiek a másik sorban.:)
2011. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szarok az X jelzésü Audira, mivel nekem meg Y jelzésü Mercedes-em van. És majd a tirpák észreveszi, hogy valószínüleg azért nem tudok én se menni, mivel engem is feltartanak.
2011. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lehúzódom ,elengedem a Q7-et.

Aztán beleállok a seggébe vakut játszani és addig üldözöm míg hazaér aztán miután kiszállt sz@rrá verem.

Mire ő persze feljelent és kapok jogerősen 2 év letöltendő börtönt.

Aztán a kancigókkal történő,saját kajámért való verekedések szüneteiben elmélázom azon,hogy egyszerűbb lett volna szimplán elengedni.

2011. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

ma 11:16

Akkor ha a belsőben mész 130-al

ha kamionos előzést látsz magad előtt akkor mindig kimész a külső sávba?

Csak ilyenkor még az is a baj hogy feltorlódnak a belső sávba elég sokan és mire te is ki tudsz jönni a kamion mögül az elég sok idő.

Mivel te 90-el mész ők meg 130-140-el.

Amúgy jók a válaszok.

:-)

2011. máj. 15. 11:51
 6/19 anonim válasza:
130-140-el nem mehetnek mivel a 2 kamion mindenkit feltart.:)Tehát mindenki döcög szépen.Azért sorolnák vissza mert nem szeretem ha valaki a seggembe van.
2011. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Miután a kamion visszamegy a saját sávjába.

Arra gondoltam.

2011. máj. 15. 12:01
 8/19 anonim ***** válasza:
amugy meg nem több percig elözik egymást a kamionok de mind1
2011. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha M6-os BMW-vel vagyok, akkor bemutatok, ha Fiat Tipoval, akkor kitakarodok előle. Bunkó vagy nem bunkó, úúgyis gyorsabb, és legalább töri az utat.
2011. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Visszamegyek. Nekem tizeves Peugeot-m van, azzal 140-150 folott nemigen megyek, szoval hadd menjen a gyorsabb. Nem szeretek feltartani masokat.
2011. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!