Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? A szüleim szinte rabként kezelnek

Figyelt kérdés

Csináltam valamit,amiről nem akartam,hogy tudjanak,de mégis megtudták.Azóta nem úgy kezelnek mint egy 17 éves lányt,hanem mint egy bűnözőt.

Nem engednek sehová,hoznak-visznek mindenhova,anya bejön napközbe a suliba,hogy megnézze,tényleg ott vagyok-e.Elvették azt a telefonomat,amit ők vettek(azt hiszik,hogy az az egy van),jelszót tetettek az itthoni számítógépre és úgy viselkednek velem,mintha embert öltem volna...Mikor megtudták,hogy mi a szitu,akkor mondtam,hogy elköltözök és élhetik az életüket nélkülem.De nem engedték,azt mondták,hogy amíg 18 nem leszek,addig azt csinálom,amit ők mondanak és ha kell,akkor a világ másik végéről hozatnak haza.Nem bírom tovább velük,de fogalmam sincs,hogy mit csináljak,ha tényleg hazahozatnának bárhonnan.

Nincs valami,amivel eltudnám érni,hogy költözhessek?



2013. márc. 5. 17:08
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
*költözöM
2013. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Figyu írd meg a választ privátba.

Nem vagyok felnőtt és én is úgy látom hogy a felnőttek sokmindent túlreagálnak.

2013. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nem halsz bele amig 18 nem vagy addig nincs felnőtt jogod azt kell csinálni amit ők mondanak! ez hülyeség amit előbbirtam fentre sajnállak talán szökjünk meg ketten 17f vagyok szőkehercek fehérlovon jött érted nemvághaccki a lovammal együtt irjha megszökünk olyhelyetok ahol nemtalálnak meg minket a zsarukal se xd
2013. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!