Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? A szüleim szinte rabként kezelnek

Figyelt kérdés

Csináltam valamit,amiről nem akartam,hogy tudjanak,de mégis megtudták.Azóta nem úgy kezelnek mint egy 17 éves lányt,hanem mint egy bűnözőt.

Nem engednek sehová,hoznak-visznek mindenhova,anya bejön napközbe a suliba,hogy megnézze,tényleg ott vagyok-e.Elvették azt a telefonomat,amit ők vettek(azt hiszik,hogy az az egy van),jelszót tetettek az itthoni számítógépre és úgy viselkednek velem,mintha embert öltem volna...Mikor megtudták,hogy mi a szitu,akkor mondtam,hogy elköltözök és élhetik az életüket nélkülem.De nem engedték,azt mondták,hogy amíg 18 nem leszek,addig azt csinálom,amit ők mondanak és ha kell,akkor a világ másik végéről hozatnak haza.Nem bírom tovább velük,de fogalmam sincs,hogy mit csináljak,ha tényleg hazahozatnának bárhonnan.

Nincs valami,amivel eltudnám érni,hogy költözhessek?



2013. márc. 5. 17:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
loptál, betörtél, drogoztál, lógtál a suliból? vmit csak csináltál ami miatt ezt teszik veled, hogy nem bíznak meg benned. és ez komolyabb dolog lehet mint hogy elfelejtetted mondjuk kivinni a szemetet.
2013. márc. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%
Magyarul valaki fizet neked valamiért. A semmiért nem szoktak. Amiért meg adnának pénzt egy végzettség nélküli 17 éves naív kis libának, aki semmit sem tud felmutatni, azt k urválkodásnak hívják. És csodálod, hogy kiakadtak? Én nem. A legnagyobb baj nem ez, azt csinálsz a testeddel vagy lelkeddel, amit akarsz, a problémát abban látom, hogy nem jutott el az agyadig, hogy ez miért is lenne baj. Ezért vagy menthetetlen. Nem azért, mert a szüleid túl kemények. Valamit elrontottak, de nem most, évekkel ezelőtt, amikor nem fejtették ki, hogy eladni magad rossz dolog. És ezt akár testileg, akár lelkileg teszed, szánalmas.
2013. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

1.Nem vagy még nagykorú,17 éves vagy,ebből következik,hogy sok jogod még nincs.->nem fogsz elköltözni még 1 évig!

2.Igaza van a szüleidnek,sőt..csak jót akarnak neked

3.És így hogy várod,hogy bárki megbecsüljön?Nem fognak.

4.Hogy akarsz te saját lakást,amikor magadra sem tudsz vigyázni?


Nagyon meggondolatlan,naiv lány vagy,el sem hiszem,hogy mik vannak!!Pedig egyidősek vagyunk..


17/L

2013. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
1%

Van sok mód otthonról el kerülni! :)

De szőkni ne szőkj, igaz az én esetemben mivel tudatlan voltam szőktem, a végén szerencsémre jó lett, és nem intézet lett a vége! Én megértelek, de valahol anyudékkat is. Nem hiszem hogy rosszból de túlzásba estek..


Nagyon sokat tudnék mesélni ha érdekelj írj privátot.

2013. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó csak nem Timike vagy aki 15 évesen már gyereket szült,mert a nagy szerelmétől eltiltották taknyos 13 évesként? Ne akarj már tanácsot adni,0 élettapasztalattal és annyi ésszel ami neked van.
2013. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Jégtánc ***** válasza:
30%
:)))
2013. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
amúgy vitatnám,hogy azoknak van-e több élettapasztalatuk,akik a seggük alá kaptak mindent,vagy azoknak,akik megszenvedte a jobbért és a poklok poklát megjárták csak azért mert az elején elvette az eszüket valaki vagy valami???!!!!!!!
2013. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
52%
nehezen hiszem,hogy egy 16 évesnek annyi élettapasztalata van,elszökik otthonról,meg terhes lesz,milyen poklok poklát? 13 éves kislány letolja a szüleit elszökik,mert Ő "szerelmes" majd terhes lesz,és most pelenkát cserél 16 évesen,inkább a saját és szüli hülyeségének,butaságának nevezném ezt,mint életttapasztalatnak
2013. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a lány akiről írt az anyja, hogy prosti? :D
2013. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!