Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést kap a szülő...

Milyen büntetést kap a szülő és gyermek?

Figyelt kérdés
családipótlék az ugrik,még mik várható?összejött közel 100óra igazolatlan,semivel nemtudom rávenni h járjon suliba 17 kamasz fiú.
2013. febr. 20. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, eltanácsolják. Információim szerint jelenleg 16 éves korig tanköteles, ha nem tetszik neki a rendszer, mehet isten hírével dolgozni.

Nem kötelesek tovább fenntartani a tanulói jogviszonyt.

2013. febr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Védelmébe veszik a gyereket, tehat időnként a gyamhivatalnal meg kell jelenni, illetve ok mennek ki.
2013. febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Büntetést nem fogtok kapni.Valószínűleg a családit megvonják,év végén megszavazza a tantestület,hogy osztályozó vizsgát tehet-e.Ha nem,akkor évismétlés,amíg ki nem iratkoztok.
2013. febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tanköteles mert 2x járja a 9.et,ha most kezdené akkor nem tanköteles...
2013. febr. 20. 06:33
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
18 éves korig tanköteles. védelembe fogják venni, gyerekjólétitől kijárnak hozzá és/vagy be kell járnia. ha betöltötte a 18at, átkerülhet a családsegítőbe, de ha totál ellenáll minden intézkedésnek, akkor nincs mit tenni. valószínűleg veled is el fognak beszélgetni.
2013. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 100 igazolatlanom volt.. ( nagyon elb*sztam)

bekellett járnom a családsegítőbe,megmutatni az ellenőrzőt havonta,anyámmal elbeszélgettek.. ez 1 éve volt..

szerencsére nem vettek el semmit sem. de a tanárom is kicsesztett velem,azt akarta hogy elvigyenek,ugyan is akkor is beírt hiányzónak amikor ott voltam.. szval 240 lett volna,de kiderült h ott voltam.. na mind1.

a lényeget leírtam:)

2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
osztálytársamnak most több mint 400 van na ehhez mit szóltok ő kb annyit volt suliba amennyit én hiányoztam ez kb 3 hét ez botrány és nem rughatják ki csak osztályozó vizsgát kell tennie ő jövőre lesz 16 szörnyűűűűűűűűű az egész osztály ki akarja csapatni csak nem mi döntünk :(
2013. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!