Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"Dühös vagyok. Szörnyen elkeseredett, és dühös. Még sosem éreztem ezt, és nem vagyok képes leírni, hogy mennyire undorító érzés. Fájdalmat akarok okozni, olyat, amilyet én is érzek most. Mintha belülről valami szétmarcangolná a lelkemet, az érzéseimet. Mintha a téboly olyan erősen szorítaná a lelkemet, hogy körmei alatt kibuggyanna a sötétvörös vér. Mintha apró, hegyes kis szúrások érnék a testem minden porcikáját. A torkomat egy láthatatlan kéz szorítja. Szorít, és ha szóra nyitom a számat, csak elkeseredett nyöszörgés, vagy a fel-fel törő zokogás hangja hallatszik. A szemem ég, mintha perzselő tűz gyulladt volna a bőrömön. Nekem ezt jelenti a düh. Nem az kis apró-cseprő fellobbanás, amit általában érzünk. Ez valódi, testemet és lelkemet darabokra szaggató, pokol kénköves tüzétől izzó harag. Fáradt vagyok, és szörnyen fáj minden. Az összes gondolat, minden szó. Fojtogat a sírás, és egyre csak bosszúra szomjazom. Olyan lélekbe hatoló fájdalmat akarok okozni, amilyet én is átélek a veszteség miatt. De a harag rossz tanácsadó…

Mégis mit tehetnék?"


Mindenféle észrevétel érdekel.



2013. febr. 18. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy pszichológust , minél hamarabb.
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Őőő, inkább a fogalmazás részére gondoltam, de azért köszönöm a választ :)
2013. febr. 18. 19:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

azt,hogy nem érdekel

peace

2013. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kb.
2013. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi, sok a szóismétlés. Elhiszem, hogy azért tettél bele sok szép jelzőt, meg melléknevet, hogy egyedi legyen, de szerintem nem kell bele ennyi. Egy sima szórakoztatóirodalmi regényben/ történetben, nem igazán van ilyesfajta tömör leírás szerintem
2013. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

" Ez valódi, testemet és lelkemet darabokra szaggató, pokol kénköves tüzétől izzó harag."

Ez a mondat nagyon nem tetszik. túl sok...

Van benne pár szóismétlés, vagy inkább rossz szóhasználat.

Alapjában véve nekem tetszik. :) persze a téma sablonos, általános, de hát létezik olyan ember, aki nem érzett már ilyet? Nem, hát akkor ennyi, hiszen ez meghatározza a mindennapjainkat. :)

Sok sikert a továbbiakban! :)



16L

2013. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
túl dagályos, színpadias, sőt ripacskodó. Nagyon kifejezően írsz, de olvasd át még egyszer, és kicsit szűrd át. A kevesebb sokszor több.
2013. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
B@sszameg, mi ez a sok világfájdalom már? Miért nem lehet normális dolgokról írni? Komolyan mondom, ez már undorító!
2013. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos tini fröcsögés, tele önsajnálattal. Unalmas, talán kicsit idegesítő. Szerintem kb. 15 éves színvonal. Az egoja körül kering. A gond, hogy szerintem nem fogja fel, hogy nem az ő lelki baja a legnagyobb gond a világon. Talán, ha kinyitná a szemét és körülnézne a világban, írhatna fontosabb dolgokról is.
2013. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a ripacskodó a legjobb szó rá.


Ez sok. Túl sok. brr...

2013. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!