Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

2013. jan. 23. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Borzasztó!!
2013. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt láttam már :D az előző is nagyon 'vicces'
2013. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pfff.. szánalom...
2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép a kézírása :D más pozitívumot nem tudok mondani :D
2013. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
inkább nem fejtem ki a véleményem,mert kitiltanak az oldalról:)
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ilyet látok, borzasztó. De igazából már nem lehet eldönteni, hogy ezt most akkor tényleg komolyan gondolja-e, vagy csak paródia. Mondjuk a korából ítélve komolyan gondolja, ami főleg szomorú :D
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor hol van az anya, és vajon milyen anyja lehet egy ilyennek ?!
2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek az alapja egy vicc. Azt nem tudom, ő mennyire gondolja komolyan.


Az, ami engem meglep ebben, hogy 11 évesen kikerül a netre. Saját videót gyárt és felkerül a netre. Ezen a ponton keresném a szülő felelősségét az ügyben. Egy 11 éves gyerek még összehord minden zöldséget. A baj az, hogy nincs mellette egy szülő, aki cenzúrázza, és korlátozza, mi kerül ki a világhálóra a gyerekéről. Sajnos nem fogják fel, hogy ez nem csak a játéknak helye, de veszélyes is. Ez a kis szerencsétlen 11 éves kislány meg kapni fog hideget -meleget ennek hatására.


28 vagyok, nem is nagyon emlékszem a 11 éves önmagam gondolataira, de tuti nem lennék büszke minden mondatomra vagy tettemre, mert még nem is voltam észnél. Szerintem ezzel mindenki így van, aki már felnőtt. A mázlim az, hogy nekem voltak szüleim. Neki nem tudom, hol vannak. Sajnálom őt.

2013. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas. És tényleg egyre több az ilyen. :/
2013. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon meglepődtem, hogy mindenki mennyire kiborult ezen. Tényleg nem értik az iróniát? Vagy én vagyok tök hülye? Szerintem igenis vicces, és az interneten keringő viccesnek szánt képekből merít.

Mindenki nekiáll, hogy pénzéhes, meg nem nő, meg stb.

És a régi reklám, amikor a kislány a kamerába mondja, hogy "Nőklapját olvasok, mert én is nő vagyok"? Azon nem akadt fenn senki.

Szerintem humoros gyerek. Mert van ilyen is. A gyerekek nem hülyék, csak még nem tudnak sokat.


Ugyanakkor... előttem már elmondták, de én is így gondolom... nem kellene az interneten lennie ennek. A gyerek védelmében. Többek közt a rengeteg gusztustalan hozzászólás miatt is, ami olyan "felnőttektől" érkezik, akiknek fele annyi eszük sincs, mint ennek a kislánynak.


Szóval.. összegezve... szerintem vicces (bár néha kicsit túlpörög :D ), de nem kellene a neten lennie.

2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!