Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
12 vagyok és lassan 2 és fél hónapja járok a barátommal . Csak évfolyamtársak vagyunk , de az osztálytársaim folyton idegesítenek hogy adjunk egymásnak ( a barátommal) egy puszit ( szájra) , tehát csók! Igaz még csak megöleltük egymást már arcra puszi , de nem tudom...Mert inkább jobb lenne akkor , mikor egyedül vagyunk... Nem? Ti mit gondoltok?
2013. jan. 27. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a szájra puszi és a csók korántsem ugyanaz. te meg még gyerek vagy.
2013. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen gyerek szerelem :) Velem is volt ilyen :) Ugyan ezen gondolkodtam.. szerintem te/ti tudjátok. Minden osztályban van ilyen később meg majd a férjednek meséled jót nevetek az egészen :)
2013. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát, kislány vagy te még az ilyenhez! Majd 3 év múlva nem fogsz ezen aggódni.
2013. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát biztos nem az iskolába kéne csinálni.
2013. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. a szájrapuszi az nem csók:))

2.akkor csináljátok a 'csókolózást' amikor készen érzitek,és ne azért mert a többiek mondják:))

3.és akkor legyen,ha egyedül vagytok,az izgibb:))

2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
"gyerek vagy te meg ehhez" ..a szajra puszihoz?minden gyerek ezt csinalta(egy normalis gyerekrol van szo).en peldaul el is vettem egy lanyt, vettem neki 200ert egy gyurut meg mindennap egy kakaos csigat.ez inkabb aranyos..-.-
2013. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor most nézd meg magad előző, hogy hova jutottál. Itt vagy a nyolc általánosoddal és írogatod a butaságaid az internetre. xD
2013. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12 évesek vagytok. Annyit tegyetek együtt, amennyi Nektek jólesik, és nem amit a társaság elvár! Ez a jövőre nézve is igaz. Senkinek semmi köze a magánéletedhez. Amíg ezt nem tanulod meg, addig nem kell járni senkivel!
2013. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja eleg melyre sullyedtem sajna..:/mar mar hanyok magamtol:D amugy nincs meg a 8 altalanos mert 6dik osztalyban sajna megbuktam.:/most a mekiben takaritok de nem rossz munka mert nap vegem megehetem a talcan maradt sultkrumplikat.
2013. jan. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 12 vagyok, de még sosem jártam senkivel, én nem helyeslem, de ha együtt "jártok", attól még nem kell nyalni-falni egymást. Lehettek barátoknál többek, de azért nem kell túlzásba vinni. Majd pár év múlva. Nem vagyok maradi, nem kell azt gondolni, csak más a gondolkoádsom, meg a barátaimnak is, de ha ti így érzitek jól magatokat, akkor teljesen ok. De röviden: NE CSÓKOLÓZZATOK, MÉG NEM NEKTEK VALÓ!
2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!