Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyire utáljáto...

Kamaszok, ti mennyire utáljátok az iskolában az osztályfőnökötöket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 16:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
NAGYON-NAGYON-NAGYON
2013. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én nagyon imádom:)
2013. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát az ofőm ilyen 30-35 év közötti férfi,és ő tanítja nekünk az angolt és a törit is.Külön tanárnak nagyon jó fej de ofőnek borzalmas.
2013. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálom. Általánosban is és szakközépben is. Mindkettő egy klimaxos k.rva. Kölcsönösen utáljuk egymást a régivel és a mostanival is. Régi felvételi előtt beírt igazolatlan órákat úgy hogy közben ott voltam végig csak azért hogy ne vegyek fel, de bukta volt mert észrevettem. Mostani meg év elejétől rám szállt. Bárki bármit csinál ejnye-bejnye, én ha már megszólalok örülök ha nem az igazgatóiba küldd fel. Azt tudom hogy azért utált a régi is meg a mostani is mert kiálltam mindig az igazamért.

15/F

2013. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most már semennyire. 3 évig utáltam, de most rájöttem, hogy nem is olyan rosszfej. :) A bukta csak az, hogy júniusban elballagok. :/
2013. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó én is így valahogy voltam vele, bár én már csak ballagás után szerettem meg.:)
2013. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!