Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyire utáljáto...

Kamaszok, ti mennyire utáljátok az iskolában az osztályfőnökötöket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 16:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom az enyémet:) Tud szigorú is lenni, de alapból jófej :D Túl sokat, és választékosan beszél, és egy témából kitér vagy 100 mellékre, és mondjuk beszélünk Ázsiáról (föcitanárom egyben) és utána ott tartunk hogy a katonai emlékeit hallgatjuk XD Pár osztálytársam szerint unalmas a folytonos történet mesélése de én szeretem hallgatni :) Az előző ofőmet is bírtam, attól függetlenül hogy sokszor ordított velünk, de hát nem is csoda, nagyon rosszak voltunk X"D
2013. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
általános iskola felső tagozatban: MINT A SZ*RT!! de ő is engem.. most középben imádom :D
2013. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nagyon kedves és segítőkész :)
2013. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mi szeretjük, nem a legjobbfej tanár az iskolában, de szerintem ofőnek tökéletes :D

Idősebb, amiből annyi előnyünk van, hogy jól kijön a többi tanárral, úgymond tisztelik.

Mondjuk vannak dolgai, amit soha nem fogok megérteni, de az elmúlt két évben egyre jobbfej és közvetlenebb lett, szóval bírjuk :)

2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kölcsönösen nem szeretjük egymást, de ez az előzővel is így volt, főleg az utolsó évben, úgyhogy már megszoktam :)

Bár sokkal rosszabbat is kaphattunk volna általánosban, és most középsuliban is..


16L

2013. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

a világ legszarabb ofője.tud kedves is lenni de csak sulin kívül.és annyi esze van mint egy marék lepkének.néha vannak jó beszólásai de ez ritka xdxd egyszer például ezvolt:

-Tanárnő jó a frizurája,fodrásznál volt?

-Nem,csak hajatmostam.

xdxddx és itt röhögtük szét a fejünket

jah meg beleüti az orrát a dolgainkba,amit nemkéne

2013. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Csak amennyire ő engem. Buta, de próbál okosnak látszani, fontoskodik, akkor is, ha amúgy fogalma sincs a témáról. Nincs képben semmivel kapcsolatban, önállótlan, néha van egy-két jó ötlete, amúgy nem sokat tesz az osztályunkért. Mindent a maga érdekének, sikerének tekint, amikor köze nincs hozzá.

Egyébként egy szöveget sem tud értelmezni, hiába magyarázzák el neki, ha valami saját verzióra átfordította fejben, akkor onnantól mondhatsz neki amit akarsz... A hátam mögött akadályoz és valótlan dolgokat állít, közben teszi hogy jóindulatú.

Összefoglalva nem a szívem csücske.

2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Utálta mindenki az első naptól fogva. Egy bunkó, érzéketlen, gonosz nő. Soha semmiben nem segít/segített, sőt ha megkértük valamire akkor is úgy keverte a kártyákat, hogy mi jöjjünk ki rosszul belőle, nem védett meg soha, sőt inkább ő javasolta az osztályfőnöki/igazgatói megrovásokat ami még csak jogos sem volt. Osztálykirándulásokra sem járhattunk, szalagavatót sem engedte meg és mellesleg úgy néz ki mint egy bárcás kurv@
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nagyjából 10-es skálán 7. Nincs közvetlem bajom vele, csak szimplán hülye. Nem hibáztatom, már lassan nyugdíjba megy, és 8oszt. gimiben annyi hülyegyerekkel volt doga, nem csoda, hogy picit zakkant lett. Másrészt valamiért úgy gondolja 6 évesek vagyunk.
2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is szeretem. Aranyos, de egyben kellően szigorú is.. :)


16L

2013. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!