Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ejj vk mondjon vmt h miért...

Ejj vk mondjon vmt h miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

KEzdem ott h 1 4éves vagyok kitünű tanuló vagyok azaz jo jeles de az ének nem nagyon izgat ugyanis csak abból lettem 4-es

nah de szval a témához vissza egésznap veszekszik velem anyukám csináld ezt csináld az stb stb stb

pl: mosogass el, takaríts ki,porszívózz ki, töröld le a polcod,menny ki takarítsd ki a medencét, menny el a boltba, vigyázz a tesódra,rakj rendet,vasalj ki, sepregess fel ,törölj fel és még nagyon sokmindent tudnéék sorolni

és mintha nem csinálnék semmit egyszerűen elegem van hpgy anyummal semmit nem birok megbezsélni ha nem azonnal első szóra ugrok akkor az van h leordítja a fejem! megse merek szolalni ha ordibál sőtt a pofonoktól sem szokott nagy részben kímélni

mindez ha visszatekintünk mindíg is megcsinálok mindent

sőtt mikor nincsennek itthon kitakarítok vacsorát csinálok stb

és tökre elegem van h ezeket sosem veszik észre és ha mostmár azzal jönnek h menny a boltba korán 6 kor és te nem akarsz azzal jönnek h én soha nem csinálok semmit

deh mindez csak akkor van ha anyukám itthon van

persze apuám ha itthon van minden úgy megy mint egy rendes családban kelet 8 kor bolt stb mintha cssak én lennék ilyenkor az asszony a családba tán apukámm több nőis dolgomat is ismeri mint anyukám és ő sokkal több mindent tud rollam

kérek szépen főleg szülőket h írják le miért jo ez a szülőnek h kikészíti a gyerekét?

én szinte már mindenen próbáltam változtatni h ne marjon egyfolytában de mindíg belémköt valami oknál fogvva mindíg fenyeget stb.

huh ez eléghosszúra sikerült nem is írom tovább mert végtelen :S

az a lényeg írjatok h mit tegyek mivel szüntessem meg ezt a semmilyen anya lánya kapcsolatot?

már azon is gondolkodtam h koleszbaíratkozok csak h ne legyek vele olyan szar érzés segítsetek!

és nem a lenéző válaszokat várom :s


2009. aug. 18. 21:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem 16 évestől kértem tanácsot ne haragudj mit tudsz te az életről?"


Ajjj inkább örülj, hogy vette a fáradságot és válaszolt a kérdésedre..

Amúgy meg te nagyon sokat tudhatsz az életről 14 évesen..

2009. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Anyukád csak megpróbál Emberré, Nővé nevelni, nem pedig egy műkörmös Plázacicává..... Amúgy eddig Ő szolgált ki, Ő csinált mondent... Itt az idő lassan visszaadogatni!!!!!!!!
2009. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sztem néha kérdezd meg tőle, mi történt vele aznap. Ez segít kiereszteni a gőzt. 12 órás műszak: eladóként dolgozik? Mert az kimeríti az embert nagyon ám.

Tervezzétek meg előre, hogy másnap mit kell csinálni, kérdezz rá, holnapra mi lesz a feladatom? Meg fog enyhülni, és ez a lényeg.

Ha tudja előre hogy nem kell könyörögni és számíthat rád mint partnerre, visszafogja majd magát.

Nem klimaxol? Az is okozhat hangulatingadozást.

Nincs veszélyben a munkahelye? Az meg pláne.

Bocs ha vki írta már ezt előttem, nem olvastam végig a kommenteket.

2010. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!