Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig kiakadnak azon a szüleim, hogy kupis a szobám?

Figyelt kérdés
Szüleim állandóan kiakadnak azon, hogy milyen kupi van a szobámban. Ez igaz is. Én viszont azon akadok ki, hogy miért zavarja ez őket? Más téren pedáns vagyok, csak a saját szobámban nincs rend. Sosem hozok fel senkit, ha mégis akkor rend van. Akkor meg mi a gond? Bezzeg ha fiú lennék magasról les*arnák a dolgot.
2011. okt. 18. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha gyereked lesz,rájössz,addig meg hiába mondunk bármit.
2011. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jogos.
2011. okt. 18. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Azért,mert az ő házuk. Amúgy én is kamasz vagyok és itthon pont az elentkezője van. Engem idegesít a kupi a házban,a szüleimet meg kevésbé.

Amúgy meg nem nehéz rendet tartani:)

2011. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Hát épp ezért,mert ha máshol "rendes vagy" akkor a saját szobádban miért nem? A rendetlenség az igénytelenség egyik fajtája. Egy nő legyen igenis pedáns, én is megszólom a sok VV5-s csitrit, akik csak a tükörben bámulják a seggüket, meg állandóan szépítkeznek, a konyha meg olyan mint az okádék, és így várják a villatársukat...

Bocs hogy ezzel érveltem, így talán tudod miről beszélek!


21 L

2011. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szülők, az a dolguk, hogy neveljenek. Azzal, hogy rád szólnak, nem akarnak rosszat, gondolom azt szeretnék, ha ebben is mint mindenben rendes lennél. Nekem van egy bátyám (én lány vagyok) és anno rá is és rám is szólt az anyukám. Ez nem nem-függő dolog. Csupán csak jó irányba akartak terelni minket.
2011. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyukám pedánsságra nevel minket, csak az a vicces, hogy az ő szobáját is nekem kell takarítani plusz a konyhában mindig akkora kupi van amit nagyrészt nekem kell elpakolni.
2011. okt. 18. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:

De mit vársz? Azt nem mondhatja, hogy "jányom, én egy rendetlen dög vagyok, légy te is az". :)

Ha neked sem tetszik, amit ő csinál, hát légy különb.

Amúgy ez van, a szülő irányít...ha majd lesz gyereked, bizonyára te is majd az agyára mész valami miatt. De túl fogod élni, és ennél nagyobb bajod ne legyen a szüleiddel.

2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Azért a szüleid joggal várják el, hogy legalább a saját dolgaidat tartsd rendben, gondolom a ház többi részét ők takarítják, mosnak főznek rád. Ennyi a minimum, főleg mivel egyszer te is elköltözöl majd meg kell tanulnod, hogy nem jó egy szemétdombon élni. Nekem 5 éves fiam van és már tőle is elvárom, hogy tartson rendet.Egyébként ha minden nap megcsinálod max 10 percet vesz el az életedből.
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert nagyjából 15 perc az életedből, amíg elrakod a ruhákat meg a nem használt könyveket/tárgyakat, kiviszed a szennynest és beágyazol. A rendet megtartani meg napi 5 perc. Se.

Porszívózni és port törölni 1-2 hetente 10 perc. Szerinted tényleg EKKORA nagy kérés ez? Ne viccelődjünk már...

2011. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyrészt azért sem pakolok el, mert anya ezt kéri tőlem. Szóval ha úgy vesszük idegesíti.
2011. okt. 20. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!