Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért ilyenek a szüleim?

Mért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

először is nem engednek el sehova mert azt mondják h kicsi vagyok meg h nem tudok közlekedni -.-'.pl: kiakarok menni görkörizni az utcánkba(nem jár sok kocsi)és nem engednek ki.megkérdezem h mért erre a válasz.mert.


lécci normális válaszokat köszi 13/L és bocsi a helyesírási hibákért ^^


2011. szept. 14. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

nekem is ilyenek voltek de egyszer csak úgy elengednek egyre több helyre.

ha nem enged ki könnyes szemekkel kérdez meg hogy "miért?"

2011. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi.nem hiszem h ez meghatná őket xD de ebben az az idegesítő h van egy barátnőm(11éves)és őt az anyukája elszokta engedni.ezt elmondtam anyumnak és erre a válasz:mert benne megbíznak.
2011. szept. 14. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ők nem bíznak benned? Talán okot adtál rá? Ajánld fel nekik, hogy adjanak esélyt, hogy bizonyíthass, hogy meg lehet bízni benned. Pl. Hazamész, amikorra kell, mindig tudjanak róla, hol vagy, ilyenek.
2011. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek voltak a szüleim egy ideig. Aztán már (most) elengednek sétálni meg ilyenek. Nláunk az a hír járta hogy osztálytársam bejárta már az egész várost és hogy eléggé k*rvás. Ekkor senkit nemengedtek el vele, sőt sehova. Szerintem engem azért nemengedtek mert féltek hogy én is olyan leszek ő, mivel általában ő hívott el valahova. Azóta én sem szeretek vele menni, valóban olyan amilyennek az előbb leírtam. Azt hogy nembíznak meg benned nemértem. Ha nemcsináltál durva dolgot pl. mint akiről már sokszor beszéltem xD akkor ... Neagoddj majd ugyis belátják hogy ideje már elengedni görkorizni meg egyebek ;) Sajnos vannak olyanok, mint akiről sokat beszéltem xD hogy elítélnek azért mert engem nemengednek el a város végére (kisváros, de nem falu) fiukkal mint őt.


12/L (6.o.)


UI: ezt ő mátr 4.-es korában is csinálta, jó hoyg nemmehettem el, ezért még hálás is vagyok :)

2011. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem csináltam semmit amiért ne engednének el.suli után mindig haza megyek átöltözök utána megcsinálom a házit, tanulok.és csak ezek után ülök le képezni.és köszi a válaszokat ^^
2011. szept. 14. 16:52
 6/13 A kérdező kommentje:

most megkérdeztem h kimehetek-e görkorizni?válasz:nem.én:mért.válasz:mert akk tesóm is jönne és nem

-.-"

2011. szept. 14. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
szimplán csak f@szok, kiszöksz, ez egy drasztikus lépés tőled és utána remélhetőleg leülnek veled beszélgetni, ahol te elmondhatod neki hogy egy 13 éves lánynál nemnormális hogy egész nap csak otthon ül iskola után
2011. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
-.-'már megoldódott a probléma.és köszi a válaszokat
2011. szept. 14. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
na mitörtént?
2011. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
beszélhetsz így a szülőről egyik válaszoló,te is egy idétlen kamasz vagy az biztos,biztosan volt okuk
2011. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!