Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ejj vk mondjon vmt h miért...

Ejj vk mondjon vmt h miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

KEzdem ott h 1 4éves vagyok kitünű tanuló vagyok azaz jo jeles de az ének nem nagyon izgat ugyanis csak abból lettem 4-es

nah de szval a témához vissza egésznap veszekszik velem anyukám csináld ezt csináld az stb stb stb

pl: mosogass el, takaríts ki,porszívózz ki, töröld le a polcod,menny ki takarítsd ki a medencét, menny el a boltba, vigyázz a tesódra,rakj rendet,vasalj ki, sepregess fel ,törölj fel és még nagyon sokmindent tudnéék sorolni

és mintha nem csinálnék semmit egyszerűen elegem van hpgy anyummal semmit nem birok megbezsélni ha nem azonnal első szóra ugrok akkor az van h leordítja a fejem! megse merek szolalni ha ordibál sőtt a pofonoktól sem szokott nagy részben kímélni

mindez ha visszatekintünk mindíg is megcsinálok mindent

sőtt mikor nincsennek itthon kitakarítok vacsorát csinálok stb

és tökre elegem van h ezeket sosem veszik észre és ha mostmár azzal jönnek h menny a boltba korán 6 kor és te nem akarsz azzal jönnek h én soha nem csinálok semmit

deh mindez csak akkor van ha anyukám itthon van

persze apuám ha itthon van minden úgy megy mint egy rendes családban kelet 8 kor bolt stb mintha cssak én lennék ilyenkor az asszony a családba tán apukámm több nőis dolgomat is ismeri mint anyukám és ő sokkal több mindent tud rollam

kérek szépen főleg szülőket h írják le miért jo ez a szülőnek h kikészíti a gyerekét?

én szinte már mindenen próbáltam változtatni h ne marjon egyfolytában de mindíg belémköt valami oknál fogvva mindíg fenyeget stb.

huh ez eléghosszúra sikerült nem is írom tovább mert végtelen :S

az a lényeg írjatok h mit tegyek mivel szüntessem meg ezt a semmilyen anya lánya kapcsolatot?

már azon is gondolkodtam h koleszbaíratkozok csak h ne legyek vele olyan szar érzés segítsetek!

és nem a lenéző válaszokat várom :s


2009. aug. 18. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
úristen nem gondolod hogy vicces vagy ??! képzeld el hogy engem is megkér sok mindenre mégse mondom itt el egy nagy semminek mert hogy ezt csináltat meg azt csináltat velem..nagyon szeretem őt mert felnevelt meg dolgozik hogy legyen mit ennem még jó hogy mindent megcsinálok amit csak tudok te szánalom :S de te úgy néz ki nem szereted anyukád...szégyen vagy
2009. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16/L vagyok.. mit tudok az életről ? többet mint te az is biztos :).. én még kedves voltam de te meg bunkó vagy.. ja amúgy meg ha nem 16 évestől kértél tanácsot akkor miért nem írtad oda még hogy tizenévesen ne válaszoljanak ?
2009. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
tizenévesek*
2009. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 14 éves a lányom:

És 1.Ha így írna ,mint Te már megbolondulnék,nem vagyok az a fajta típus aki minden hibáért vísít én is sokat hibázok,de ez:Ejj vk mondjon vmt h miért ..,hogy lehet valamit így kezdeni??

Na mindegy.

Hát az én lányomnak is kell sokat segítenie,hosz én loholok érte nap mint nap,hogy boldog élete legyen,legyen mit ennie,innie,legyen fedél a feje fölött,legyen villanya,vize,internete,tévéje,iskolába tudjon járni,tudjon normális ruhkáat venni,eltudjon menni a barátnőivel fagyizni,mozizni stb..,kitudjam fizetni a rezsit és még sorolhatnám,mondjuk télen ne faggyunk meg a házban.De ezeket sokszor nem értételitek csak azt látjátok,hogy:Csak csesztetünk Titeket,csak parancsolgatunk meg egyebek.Pedig ez nem igaz,de elég nehéz,mikor 9 óra munka után még hazmész és otthon is ezt kapod a saját lányodtól mikor így is hulla fáradt vagy legszívesebben állva elaludnál,de még van otthon gyerek akit imádok és érte élek,és akkor ezt kapom tőle.Szóval szerintem gondolkozz el rajta,hogy mennyi dolga van,elhiszem,hogy nagyon rosszul esik ez neked,de hidd el neki te vagy a mindene nagyon szeret téged és próbál neked mindent megadni,de nehéz neki és leeht,hogy Ő ezt nem tudja toreálni és ugy érzni nem segítesz neki ezért teszi ezeket.Nekem hála istennek segít itthon mindenben,aranyos kedves,helyesen író,nem feleselő,megártő lányom van ennek nagyon örülök,de én ugy érzem,de nem vagy anyukáddal elég megértő.Próbálj vele beszélni,hogy tudod,hogy sokat dolgozik érted és te nagyon szereted,de tudna segíteni valahogy,hogy többet legyetek eggyütt??DE ne sértsd meg,mert ha ugy érzékeled vele,hogy nem foglalkozik veled az rosszul is elsülhet.


Ut.:16 éves lány igenis tud az életről,legalábbis többet mint te,mivel azt írtad ,hogy inkább szülők írjanak,LEGYÉL ANNYIRA inteligens 14 évesen,hogy ha felteszel egy kérdést,nem osztasz ki egy 16 éves lányt.

Ehez is egy utoírat?Jót nevettem,mert érdekes,hogy a 16 éves láyn is 70%-ban hasznos válaszokat ad,meg az is aki megvédte a 16 éves lányt Ő is 70%-ban ahsznos válaszokat ad,ez milyen véletlen egybeesés ezeken jót mosolygok :)


Kívánom neked,hogy minden rendben legyen,de legyél egy kicsit kedvesebb :)

2009. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy 32éves vagyok nem 16 szóval írok, de ha nem 32évestől kértél tanácsot akkor te tényleg hülye vagy..ugyanis azt írtad h FŐLEG .. akkor az azt jelenti hogy nemszülők is leírhatják meg bárki de Főleg szülők szóval inkább..Talán korrepetálni kéne a nyelvtanban nem pedig itt hisztizned h jaj ezt kell csinálnom meg azt kell csinálnom..
2009. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
muszáj volt befolyásolnom :D hahaa .. csak hogy gondolkozzon el magán
2009. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ugyanis felhúzott mert én tényleg szívesen segítek anyukámnak meg minden és megbecsülöm erre ilyent szól ez a .... hogy nem tudok az életről semmit.. ő nem tud ezért írtam le neki többféleképpen hogy ismerje be hogy ő a hibás már én is rájöttem :D na hagylak így is van elég problémád
2009. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Anyuka vagyok akinel14 éves a lánya:

16 éves lány:Igen egy kicsit feltűnő voltál,de mindegyik kommentedben van valami igazság :)

2009. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy feltűnő voltam de akkor is hogy lehet valaki ilyen hogy ennyire semmibe veszi azt hogy az anyja dolgozik hogy legyen hol laknia meg mit ennie.. ő csak panaszkodik h ezt kell csinálnia meg azt :S én örülök hogy tudok segíteni.. de ez meg csak magára gondol
2009. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát én nem a 16 éves lány vagyok, de kedves kérdező, te tényleg egy bunkó vagy. Valaki melléd áll, te meg kiosztod? Hogy jössz ehhez? Azt meg hagyjuk, hogy mennyire vagy jeles tanuló, én nyelvtanból már megbuktattalak volna. Érdekes, én itt is tudok helyesen írni...

Ha anyukáddal is ilyen "szépen" beszélsz, mint itt, akkor ne csodálkozz, hogy az ő hozzáállása is olyan, amilyen. Mindenki annyit kap, amennyit ő maga ad.

2009. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!