Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha ez...

Szülők! Mit tennétek, ha ez derülne ki a kamasz lányotokról?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne,hogy több,mint fél éve viszonya van egy nála 16 évvel idősebb férfival,akinek családja van és ezek mellett még pénzt és drágább ajándékokat is adna a lányotoknak?

A lány 17 éves.



2012. okt. 3. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van ilyen ismerősöm.

Ott is sejtettek valamit a szülők a lány részéről, de mindig tagadta a lány.

Aztán betöltötte a 18. életévét és megjelent az akkor 42 éves "barátja".

Mai napig együtt vannak, a lány 18 évesen elcuccolt hozzá, mondván nagykorú és a szüleinek nincs semmi beleszólása a dolgokban.

Most lesz 25 éves a leányzó. 2 éve végzett az egyetemen, jelenleg dolgozgat, de nem viszi túlzásba. Elmondása szerint 5 éven belül gyermeket szeretnének.


Az a legdurvább, hogy ez a lány állami kitüntetéseket kapott a tanulmányai miatt és a diplomája is kitűnő volt...

2012. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz helyzet. Én úgy gondolom, hogy komolyan kell kezelni a helyzetet. Nem elverni a gyereket, mert akkor aztán biztosan elveszíti a szülő bizalmát. Leülnék a lányommal, és mindent elmagyaráznék Neki, hogy mit miért nem kellene csinálnia, illetve megpróbálnám megérteni, hogy miért kezdett viszonyt egy családos, nős férfival.

Esetleg lehet a pénz az oka? Nem lehet, hogy többre vágyik, mint amit Ti megtudtok adni Neki (és ebben semmi rossz indulat nincs, ne érts félre kérlek).

2012. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Próbáld példával vázolni azt a fájdalmat hogy Ő mit szólna hozzá ha az Ő apukáját vagy anyukáját próbálná valaki elvenni..........., neki milyen érzés lenne.........és milyen lehet annak a feleségnek és gyereknek vagy gyerekeknek..........
2012. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

sajnos meg kell vallanom,én is voltam hasonló helyzetben. igaz 18 voltam és a pasi 40 alatt. nekem nem szólt bele anyám. de hiába is tette volna,nem érdekelt volna. szépen lassan rájöttem magamtól,hogy nem kell ez nekem... azóta szörnyen szégyellem magam,ha vissza gondolok,de sajna ez is én voltam.

15hkm

2012. okt. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kapna egy szép pofont és elbeszélgetnék vele illetve a férfival is komolyan leülnék
2012. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. naná, én is valszeg sokkal jobb eredményeket értem volna el a tanulásban, ha lett volna mellettem végig egy lány, aki szeretetével támogat és elfogad. de sajnos nem mindenkinek ilyen az élet. van, aki ilyen híján még azzal is kínlódások árán birkózik meg, amit egyébként szeret tanulni, amivel szeret foglalkozni.

F

2012. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!