Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szóltok ahhoz,...

Szülők! Mit szóltok ahhoz, hogy a gyerekeiket így elkényelmesedtek?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok. Ha valakivel beszélni akarok, csak felmegyek Facebookra, és ott találok mindenkit. Nem egy olyan embert ismerek, akik legalább naponta 10-szer belépnek Facebookra. Itt a Gyakori Kérdéseken is olvasom, hogy a legtöbb kamasz hétköznap kb. 3, hétvégén meg 5-6 órát gépezik, vagy szinte egész nap. Az osztályteremben ha körbenézek szünetekben, az osztálytársaim fele úgy foglalja el magát, hogy a telefonján netezik. De nemcsak a kamaszoknál van ez, a múltkor láttam a buszon egy 7-8 éves kisfiút, ahogy az Ipadjén megszállottan játszik. Miért nem figyeltek a gyerekeitekre? Szerintetek jót tesz nekik, hogy egész nap mindenféle képernyőt bámulnak?
2012. szept. 17. 13:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
elkényelmesednek... igen sokan sajnos igen. de pl. én is sokat facezek telon. mégis rendszeresen futok(versenyszerüen) kondi(szintén versenyszerűen) plusz kosarazok(amatőr). szal nem lehet általánositani. hogy aki fb-zik az el van tunyulva
2012. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kameko-san ***** válasza:
Én is gépezek, de nem egyből facebook-ozok, hanem megnézek egyéb oldalt ami érdekel (most nem részletezném, hogy azok mik). Telefonról meg nehezen facebbook-ozok, mert nem is tudom hogyan kell vele. (Persze az osztálytársaim minden szünetben nyomják ezerrel, mert a mi osztályunkban a legerősebb a wifi.) Face-ezni meg csak azért szoktam, mert van pár ismerősöm akikkel élőben ritkán találkozom.
2012. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!