Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a lányotoknak a...

Megengednétek a lányotoknak a strandot?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok Szegedi kaptam egy Erzsébet fürdő jegyet ingyen bemehetek a Mórahalmi fürdőbe ami Szegedtől kb 20percre van. el is engednének csak az a baj hogy az osztálytársaimmal megyek akik Mórahalmiak de ők pedig fiúk és csak én lennék lány de egy barátnőm sem ér rá és nem akarnak elengedni hogy a fiúk miatt ne hogy valami bajom essen úszni is tudok ti így is elengednétek? jelzem nem vagyok az a riba.cos lány

17/L


2012. aug. 11. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
nem csak megmondod anyádnak hé anya mi lenne ha elmennék strandolni pár barátommal. adnál pénzt vonatra? ide meg ide megyek ekkor jövök ezekkel leszek. most 17 éves vagy ne legyél már ilyen életképtelen -.-
2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kedves kérdező ha nem ismersz ne alkoss véleményt rólam. egyébként mint írtam elengednek de a fiúk miatt viszont nem
2012. aug. 17. 09:35
 13/13 anonim ***** válasza:
A szegedit kisbetűvel kezdjük de mindegy is én megengedném.
2012. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!