Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a lányotoknak a...

Megengednétek a lányotoknak a strandot?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok Szegedi kaptam egy Erzsébet fürdő jegyet ingyen bemehetek a Mórahalmi fürdőbe ami Szegedtől kb 20percre van. el is engednének csak az a baj hogy az osztálytársaimmal megyek akik Mórahalmiak de ők pedig fiúk és csak én lennék lány de egy barátnőm sem ér rá és nem akarnak elengedni hogy a fiúk miatt ne hogy valami bajom essen úszni is tudok ti így is elengednétek? jelzem nem vagyok az a riba.cos lány

17/L


2012. aug. 11. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha már megérdemelted a bizalmamat, akkor én biztosan elengednélek. Anyudnak tudnia kell ,hogy megbízhat-e a lányában és,hogy tudod ,hogy hol van a határ. Persze, ha a fiúk sokkal idősebbek nálad, akkor nem hiszem... De ha egyidősek vagytok, akkor nincs probléma.
2012. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Én elengednélek. Nem vagy kislány!

Én azt az elvet vallom, hogyha a gyereket megtanították és megnevelték az életre, akkor nem fog semmi hül*eséget csinálni.

Szerintem vagy annyira épp elméjű, hogy nem mész bele olyan dolgokba, amitől nagy bajod lehet vagy nagy károd származik.


Az én szüleim megtanítottak és megneveltek engem. 17 évesen egyedül mentem saját nyári munkás keresetemből nyaralni a legjobb barátnőmmel 5 napra. Voltak ott is fiúk, buliztunk is, de sosem történt olyan, ami nem erkölcsös és etikás! Pedig akkoriban már nem voltam szűz és túl voltam a nagy szerelmen is!

2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszus 17 éves vagy, nem óvodás.

13 évesen elmehettem már strandra a fiú barátokkal, pedig úszni sem tudtam... 17 évesen már meg sem kellett kérdeznem hogy mehetek-e.

2012. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok,de itthon a fiúk miatt ez nem lenne kétséges,miben lenne más ha egy lány is ott lenne?Elvégre a barátaidról/osztálytársaidról van szó,nem vadidegen fiúkról!
2012. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
a szülők már csak ilyenek hogyha meghallják hogy 1 lány x fiú felállásba akarsz valahova menni, egyből valami gang-bang partyra asszociálnak xd
2012. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható baráti társasággal simán elengednélek a strandra, még ha fiúk is. Királylány leszel köztük:)
2012. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok. Ha lánnyal strandra mennék, biztos jól megfürdetném. :D szóval ilyenre lehet h számíthatsz tőlük is. jótanács: ha így alakulna, fogd be közben az orrod!
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

nem


egy 17 éves lányt be kell zárni a pincébe

meg járjon csadorban


komolyan mondom, mintha 12 éves lennél


mi fog történni?

a fiúk a strandon megerőszakolnak?

és ha megy barátnő akkor mindkettőtöket?


a fiúk maguk a patás ördögök, ha egy lányt meglátnak, egyből meg is hágják


komolyan mondom, megőrült a világ


nehogy elmenj!

2012. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire szerencsétlen vagy?
2012. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert most mit csináljak basszus szökjek meg vagy mi
2012. aug. 15. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!