Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom egy hete nem szól...

Lányom egy hete nem szól hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkérezkedett Balatonfüredre 3 napra, 2 éjszakára az osztálytársaival, de nem engedtem el, mivel nem érem, hogy ott lenne a helye, és féltem is nagyon. Most egy hete nem szól hozzám, és azt hajtja, hogy más ennyi idősen nem 3 napra, hanem egy hétre megy, és Siófokra..mit tegyek hogy hozzám szóljon? Nagyon szigorú döntés volt?
2012. júl. 20. 11:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17 éves már szinte felnőtt. Ilyenkor éli ki magát a legjobban, Én simán elengedném ha a barátaival megy.
2012. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ritkán mondok ilyet, de szerintem is elengedhetted volna. Látszik, hogy nem bízol benne és szerintem ez bántja a legjobban.
2012. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok, megfosztottad egy élménytől, és hülyét csináltál belőle a barátai előtt. Csak így tovább!
2012. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!