Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit csináltok nyáron?

Kamaszok! Mit csináltok nyáron?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Gépezek és biciklizek minden nap, holnap után megyek 4 napra Tatára az egyik haveromékhoz, később velük 1 hét Balaton is be van tervezve, a nyaralójukba. Augusztusban családi nyaralás, 1 hét, de most oda eljön egy másik barátom mert már unalmas a szüleimmel.
2012. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Megyek 2 hétre Horvátországba, utána 1hét Balaton. Sokszor megyünk strandra, aquaparkba majd. Emellett minden nap barátokkal megyünk valahova, hülyülünk stb.:D +tervem: szerezni egy barátnőt:D

15/F

2012. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyamra járok, augusztusba megyek felsőfokúzni angolból. Majd utána jön csak a jól megérdemelt pihenés ;)
2012. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, ha már a játékokra terelődött a szó, GTA-zok, és Simsezek! ^^ :D
2012. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Bicajozok, gépezek, uncsimmal elvagyok, bulizok, sátorozok, megyek majd fel anyám tesójához Pestre vagy két hétre, meg tanulok ősszel akarok érettségizni angolból. 18/f
2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
barátokkal töltem a nyarat. vagy ők vannak nálunk illetve én náluk(hetentve válva) vagy külön vagyunk valamerre. balaton, sátor.. illetve fogyókúra, fözés tanulás. és szabad időmben pedigegy lovardában vaygok. 14l
2012. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Melózok, amennyit csak lehet :D már 2 hét alatt 38e-et sikerült összeszedni :D

Amúgy el akarok olvasni jó pár könyvet, meg akarok nézni filmeket, sorozatokat, találkozni szeretnék egy messzebb lakó barátommal, be szeretnék iktatni a nyárba sok jó pogós koncertet és persze vigyáznom kell a féltesóimra(7/L,1.5/F) szeretnék ellátogatni most a Rockmaratonra ha összejön :D ápolni a kapcsolatot az osztálytársaimmal illetve minél többet beszélgetni a levelezőtársammal(iráni,angolul beszélünk) na meg rengeteg zenét hallgatni, megtanulni gitározni, talán dobolni is.

Még rengeteg dolog van persze, te mit szeretnél csinálni kérdező?

2012. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

megbszom az összes jo csajt akivel talizok :P

15F

2012. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Angolt tanulok, barátokkal találkozok, netezek, TV-t nézek és a szüleimet idegelem 16/F
2012. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Késői válasz,de mi nyaralunk Görögországban 10 napot,fesztiválon voltam,1 tábor,moziztam,strandon voltunk,egy balatoni hétvége,nagyon sokat vásárolok,és vagyok a városban.Több barátnőmmel is találkozok.Ezek közül több majd csak most augusztusban lesz.:)Kiolvasom a kötelezőket,kutyámat sétáltatom.:)
2015. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!