Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ha nem tudtok...

Kamaszok! Ha nem tudtok aludni mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én sem tudok aludni este,egyszerűen nem jön álom a szememre...("mi juthatna ilyenkor az eszembe":D)Ma is pl. hajnal fél 2kor tudtam csak elaludni! Akkor éreztem hogy ha lefekszek el tudok aludni! Próbáltam már,hogy lefekszek fél 10kor és forgolódtam éjfélig!Ma 8kor keltem és olyan vagyok mint a mosott rongy...Mit tegyek? Ti hogy vagytok ezzel? Szívesen várom a tapasztalatokat!
2012. febr. 27. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
én is nagyon szarul alszom általában,de ha jól kifárasztom magam ( pl egész nap mászkálok) akkor elviselhető. próbálkozz meleg tejjel,nekem az régebben bejött :)
2012. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
mh. én pl erőt veszek magamon, kimászom a paplan alól és előveszek egy könyvet, olvasok. Nem nehéz erőt vennem magamon ekkor már, hisz a forgolódás éppoly bosszantó dolog.
2012. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Én általában jól alszok, de ha mégse jön össze akkor elkezdek mindenfélén agyalni :D
2012. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is rossz alvó vagyok, és én később szoktam nálad elaludni, úgyhogy megnyugodhatsz. Velem is az van, hogy ha korábban lefekszek, akkor csak forgolódok sokáig.

Szerintem is ne csak lustulj egész nap, hanem fáraszd ki magad.

Nálam pl közrejátszik tutira az is, hogy éjszaka nagyon sokat alszom, de van, hogy délután lefekszem aludni, és alszom 6 órát, de minimum 2 órát minden nap szoktam d.u aludni...

Egyébként én álmodozni szoktam, addig amíg el nem alszok :)


15L

2012. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én sajnos egy ideje nem tudok aludni, mert mobilinternet függõ lettem.... :D Nem bírom ki, hogy elalvás elõtt ne nézzek meg valamit, aztán hajnali kettôkor tudok végre elaludni.... :/ És reggel én is olyan leszek, mint egy mosott rongy. A legújabb mániám pedig: letöltöttem pár filmet angolul a telefonomra, azokat nézem este. Na hát ezek miatt sem tudok aludni. De egy másik ötletem van még, ami szerintem mindannyiatoknak jó megoldás lenne: a telefonra letöltött hangoskönyv! Tök nyugtató hatása van, én a Harry Potter elsõ részét töltöttem le. Nagyon jó. 15/L
2012. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Fekszek és megpróbálok elaludni... ha 1 óra alatt sem tudok elaludni akkor felkapcsolom a tv-t és nézem kicsit, attól néha elálmosodok.
2012. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Hú én reggel 7-kor elindulok és átlagosan olyan 8-9 fele érek haza (napközben fél-1 órát vagyok otthon) és ilyenkor még tanulnom kell.. ha olyan 11 kor már betudok esni az ágyba akkor pár percen belül elalszok és boldog vagyok,hogy végre feküdhetek:)

Napi 1,5-2,5 óra tánc, 1 óra intenzív futás-séta a kutyával, fél óra ugrálókötelezés +tesi meg a busz után szaladgálás,angolra szaladgálás na meg a tanulás kellőképpen kifáraszt.


De ha valami okból kifolyólag nem tudnék eladudni akkor elkezdenék tanulni és attól nagyon elálmosodnék:D

15l

2012. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tomark válasza:
93%
én sem vagyok egy túl jó alvó hétvégén 11-ig ki sem fáradok,aztán lefekszek aludni,és még néha hajnal 1-re sem tudok elaludni pl.:ma sem tudtam,ilyenkor laptopzok,bár ha neked nincs akkor ez mindegy,telózok (facebook vagy játék) tévézek,és majkd kifáradok
2012. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
énis 1-2 óra felett alszok el nagy nehezen. Ilyenkor tvzek, olvasok, ha kell még átolvasom a tanaulnivalót, körömlakkozok, rajzolok, átgondolom a másnapot és egyéb igazából felesleges dolog. :)14L
2012. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb megoldás: Vegyétek elő a tanulni valót!

Én attól garantáltan elalszom akár 10 perc után is!!=))

2012. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!