Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha babátok nem...

Mit csináltok, ha babátok nem akar vagy inkább nem tud aludni napközben?

Figyelt kérdés
5 hós a lányom, eddig kb. 4-szer fél órát aludt egy nap, ma eddig összesen egy felet. Látom rajta, hogy nagyon fáradt, de minden próbálkozásom ellenére nem tud aludni.Másnál is vannak ilyen napok?
2011. ápr. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidegfront van, valószínűleg attól nyugtalan a baba, azért nem tud aludni.
2011. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napok az meg hagyjam. :) De ejszaka!!! Mar egy hete orara pontosan 2:50 perckor felebred es hajnali 4-nel elobb nem alszik vissza 14 honapos kisfiam. Mar hulla vagyok, raadasul dolgozom 8 oraba es reggel kelunk. :( Tuti valami front van mert 9 hetes kora ota atalussza az ejszakat es most meg teljesen megzavarodott. :( Ugyogy kitartast kerdezo, talan a front a bunos.
2011. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet a front, csak sajnálom szegényt.
2011. ápr. 5. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti front van, mert a 7 hónapos lányom egész nap üvölt:(
2011. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én 8 hónaposom is sztrájkol napközben. reggel 7-8 között kel. szerencsém van ha még délelőtt alszik fél órát, de pár napja azt sem, csak délben egy órát. aztán délután még egy felet és ennyi.- régebben azért többet aludt, mi is a frontra tippelünk.
2011. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :)

egyébként semmit nem tudok csinálni. ha nem akar aludni, akkor nincs mit tenni. kiviszem délelőtt egy negyed órára a szabadba, délben megint séta, és délután is egy negyed óra ha úgy van. de semmi más nincs.

2011. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én fiam 6 hónapos, az ölben tudott aludni, amúgy 20 perc után felkelt...de nagyon nyűgös volt egész nap.

Amúgy az alvás már régóta így megy, leteszem, fél óra után fent van és vissza kell altatni.

2011. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!