Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ha nem tudtok...

Kamaszok! Ha nem tudtok aludni mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én sem tudok aludni este,egyszerűen nem jön álom a szememre...("mi juthatna ilyenkor az eszembe":D)Ma is pl. hajnal fél 2kor tudtam csak elaludni! Akkor éreztem hogy ha lefekszek el tudok aludni! Próbáltam már,hogy lefekszek fél 10kor és forgolódtam éjfélig!Ma 8kor keltem és olyan vagyok mint a mosott rongy...Mit tegyek? Ti hogy vagytok ezzel? Szívesen várom a tapasztalatokat!
2012. febr. 27. 11:41
1 2
 11/14 elena95 válasza:
sziha Nekem.is vannak neha ilyen napjaim,de ha tul sokat agyalokaz sem jo mert olyankor bedepizek ,általában zenét hallgatok kozbe gondolkodom es aztan elalszom ,vagy bekapcsolom a tevet beállittkom kb mikor kapcsoljon ki aztan elalszok rajta,de a zene engem megnyugtat.:)
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
na ez nekem való :) Felmegyek facebookra, kiv. ha nincs bekapcsolva a net, mert anya inkább ne tudja meg xD, vagy zenét hallgatok, olvasok stb. Gyakorlatilag minden este, mivel hiába fárasztom magam a végtelenségig, nem tudok elaludni
2012. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
recskázok :)
2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel rengeteg fizikai munkám van naponta (edzések) ezért kb már 9-kor ágyban vok és 5-kor kelek így könnyű.
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!