Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódnom kéne amiért a tesóm...

Aggódnom kéne amiért a tesóm ilyet írt vagy nem?

Figyelt kérdés

ma megtaláltam az egyik fuzetét és beleolvastam. találtam valamit benne írva ami egy kicsit aggaszt.

ez van írva:

Fáj elismernem azt aki vagyok,változni akarok,de nem tudok.Néha úgy érzem szeret,de aztán újra csak sírok,mert elragad az érzés amit utálok,de o nem akar elengedni,mindent megtesz,hogy megszerezzen.Ha kiszabadulok eros karjai kozul utánam jon és visszaránt a mélybe,oda ahol o van,azt aarja orokké ott legyek,nem enged el,néha már félek elszokni,hisz utánam jon és elkap.Ekkor fáj a legjobban,amikor utolér és visszavisz.Nem látom a megoldást,hogy hogyan tunhetnék el úgy,hogy tobbé ne találjon meg,hogy milyen messze kell mennem ahoz,hogy orokké megszabaduljak tole.Szeretnék egy térképet ami segít eligazodni,ami megmutatja az utat a boldogság felé,de nem találok.Egykor azon a helyen voltam,de aztán eltévedtem és nem találok vissza.Néha úgy érzem kozel vagyok,de aztán rámtalál és visszavisz.Még segítoi is vannak akik megmutatják neki hol vagyok.Csak magának akar nem torodik azzal én mit szeretnék.Nekem nincs ki segítsen,akibe kapaszkodhatnék,aki megmutathatná az utat.Próbáltam már véget vetni életemnek,de sosem tettem meg,mert valahányszor megpróbáltam láttam egy szikrát a sotétségben amitol úgy érzem egyszer visszatalálok a fénybe.próbálok mindent megtenni annak érdekében,hogy ez sikeruljon,viszont az nem olyan konnyu.


2012. jún. 12. 18:02
1 2 3
 21/25 nittababy ***** válasza:
szerintem is szólj a szüleidnek!!!
2012. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólnod kellene a szuleidnek.
2012. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
szóltam a szuleimnek akik elvitték orvishiz,de nem hiszem,hogy segít.megnéztem megint azt a fuzetét amiben írt,és egy ujjab ilyen valamit találtam,de nem tudom szóljak-e a szuleimnek,mert amiota elmondtam nekik a tesom hozzám sem szol,és megváltazott,magába fordult teljesen a szuleimmel is alig beszél,nem eszik,és aggodom miatta.félek,ha szolok csak rosszabb lessz.mit tegyek most?
2012. júl. 3. 20:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Kérlek mindeniképpen szolj nekik,mert ha ,ost nem viselsz el a tesodtol ilyen dolgokat,akkor lehet hogy baja lesz.Mond el a fuzwtet a szuleidnek.Kéééérlek.
2012. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szia egy csomóan írtak válaszokat igaz 2 éve de utolag én is szeretnék hozzá szólni.Én is ilyen vagyok.Aki csak azt mutatja h boldog de egyben nem az.És én azért lettem az mert a családtagjaim elvették azt amit a legjobban szeretem.A macskámat...Nem érdekel ki mit mond h ez csak egy macska meg minden én szeretem a macskámat a kutyámat és a csirkémet aki meghalt vagyis megettük kivétel én nem kértem belőle mert mégiscsak a barátom volt naa mind1.Nem erről akartam beszélni hanem amit írt.Szerintem szép nagyon.Én ilyeneket akkor írok mikor bloggolok (am a hügod nem ír?Mert az is lehet h ír és ezért írta.Én se mondom el a barátaimnak h írok se a családomnak hisz lehett h nem értenének meg.De most se értenek meg de mind1)De az is lehet h szomorú.Egy barátnője vagy valaki más megbántotta vagy hasonló.

A sulinba egy csomoszor bántják az olyanokat mint én vagy a húgod.Érteni nem értik csak olyan jó póén ha bántjuk a szomorú embereket.Biztos megoldottátok már de ilyenkor nem azt kell tenni h kétségbe essünk és az interneten kérünk segítséget hanem beszélünk vele.És ott leszel éppenséggel te a nővére.Valaki felnézz a nővérére valaki nem.Én szeretem a nővéreimet.(Én vagyok a legkisebb) De ha szerencséd van akkor elmondja ha nem akkor a legjobb barátnőjét kérdezzük meg.Hisz egy lány főleg olyan h mindent elmond a barátnőjének.Ja és az eleje a "idézetnek" mintha azt mondaná h nem szereti a szerelmet.Vagyis lehet h szerette valaki aki a haverja.Na oké amúgy nagyon tetszik amit ír mert ha ő írta akkor igazi érzelmek vannak a lelkében.Na akkor tudom h nem segítettem sokat hisz ez két éve volt lehet h már rég egy boldog lány aki örül az életnek.Remélem minden rendben van vele és a családdal és vége a depressziós korszaknak :)

2014. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!