Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amiért utálják a barátomat,...

Amiért utálják a barátomat, azért velem miért bunkók?

Figyelt kérdés

1 hónapja együtt vagyok a barátommal,akit az osztálytársaim nem annyira bírnak,mert szerintük a barátom egy "csőnadrágos,elkényeztetett bmx-es b**i,aki minden lányt kihasznál" (csak hogy őket idézzem...).

De igazából nem ilyen,csak meg kéne ismerniük.Elfogadtam,hogy nem bírják a barátomat,nem mondtam nekik semmit,de elkezdtek velem is bunkózni,leribiznek meg tök értelmetlen pletykákat terjesztenek rólam és hallom,hogy rólam beszélnek mindig.


Talán igaza volt a barátomnak,Ők tényleg nem az én társaságom...nem is értem,hogy tudtam velük jóban lenni.Most jóba lettem a bmx-esekkel meg az Ő barátnőikkel és velük sokkal jobban érzem magam,mint a régi "barátaimmal".

Sokkal érettebbek,nem a kockulásból áll az egész napjuk,fontos dolgokról is lehet velük beszélni,kulturáltan tudnak viselkedni mások előtt és velük tényleg sokkal jobb minden.



Nem értem,hogy az osztálytársaim miért csinálják ezt,hiszen én nem tettem ellenük semmi rosszat.

Teljesen elcseszik az utolsó évemet a suliban :/


14/L


2012. jan. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
hát vannak ilyen emberek,nem kell velük foglalkozni,de azért vigyázz,mert nem minden pletyka alaptalan
2012. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hülyék. Hagyd őket a fenébe ha egy fiú miatt köcsögök veled nem is bírnak igazán.. Ha jól érzed magad az új barátok közelében légy velük. ;)

Amúgy lehet hogy pont a régi barátaid használnának ki..

De nézz mélyen magadba ha te úgy érzed hogy nem a barátaid akkor mi magyarázhatunk itt. ;)

2012. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
csak irigyek, hogy jobb társaságod van mint nekik!
2012. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ezt jegyezd meg:

Nem az a fontos, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki mondja! Egy igaz barát véleményére adj, de egy osztálytárséra nem kell!

2012. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytárs és a barát az két olyan messzi fogalom ilyen helyzetekben, mint az atomfizika és egy elsős kisgyerek.

Ha jobban érzed magad a barátodékkal, akkor intsél be nekik és kész. Sosem kell beállni a sorba a tömeg mellé, ha érzed, hogy nem az a Te pályád..

2012. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!