Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy szórakozzunk is?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat kellett mozognom, és ezért kilométerhiányom van. Szeretném, ha a barátom focizna, kosarazna velem, vagy csak szimplán egy játszótéren hintáznánk, satöbbi, de vele semmit sem lehet csinálni! Folyton csak a gépe előtt ül, alig mozdul ki. Nekem viszont kell a mozgás, amit élvezek is. Szeretek kézizni, és focizni, sőt, a kosárlabdázást sem vetem meg. Túl sok felesleges energiám van! Az elmúlt 2 hétben ezt házimunkával vezettem le : etettem a kutyáimat, mostam, főztem, bevásároltam, ami sok szaladgálással jár, és megőrülök, ha nem mozoghatok szabad levegőn! Szeptembertől suliban ugyan más lesz, de addig mit csináljak? Hogyan vegyem rá, hogy focizzon, kézizzen és kosarazzon velem? Focizni ő is szeret, csak nem tud olyan jól, mint én. Csak ma reggel lesétáltam 20 perc alatt 6 km-t...


16/L és 15/F


2010. júl. 21. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapvetőleg azzal nincs baj, hogy te olyan vagy mint a higany, tehát mozgékony.

Esetleg kapcsold össze a kellemeset a hasznossal: piknik pl. a parkban, ahova együtt mentek gyalog.

Viszont ne haragudj, ha te 6 perc alatt 20 km tudsz lesétálni , akkor jelentkezz a legközelebbi olimpiára, mert ez "világszám":)

2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de a 6km se rossz 20 perc alatt ...;)
2010. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:'D Hát kilométerhiányom van. Piknikezni annyira nem szeretek, inkább túrázni, sétálni 40 km-t egyhuzamban, leülni kajálni, és menni tovább. Csak sajnos erre nem sok lehetőségem adódik Vele...Mert lusta.
2010. júl. 21. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
menny el dolgozni napszámba favágás/betonozás/és hasonlo munkák jöhetnek szoba nap végére nemhiszem hogy kedvett lesz szaladgálni ok nélkül
2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaés pénzed is lesz belöle ami ugye sosem jön rosszul
2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elsőnek:nem 6 perc alatt 20km hanem 20 perc alatt 6km
2010. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt kérdezném meg a barátod: Érdekel egyáltalán a barátnőd?...
2010. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!