Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitol teherbe eshetek?...

Ennyitol teherbe eshetek? Eloszor a baratomat kezzel elegitettem ki, majd ra kb fel orara, elkezdtunk szexelni,de eloszor gumi nelkul tette be, majd kiszedte es utanna gumival folytattuk, mennyi esely van arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

50-50 vagy az vagy vagy nem.

Nem bunkóságból írom, hanem mert ez az igazság.

Most vagy beveszel egy 72órásat, asszem 5ezerbe kerül.

Vagy pedig kivárod, hogy szerencséd lesz e vagy sem(első elmaradt mensi után teszt).

2009. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül nem a te párod tette fel a kérdését, pont előtted?
2009. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem most veszitettuk el a szuzessegunket es helyesebben fogalmaz meg 1 mondatot...es en azer felek mert elotte 1x mar elment es ugy tette be..

rovidebben:NEM o tette fel.

2009. ápr. 19. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha egy hónapig rendesen gyerekért csináljátok, szóval beléd is élvez, akkor 20%, hogy megtermékenyülsz. Ha nem pont peteérésedkor, vagy előtte egy nappal csináltátok, akkor nem lehetsz terhes.

Ha peteéréskor és nem élvezett beléd, akkor valamivel kevesebb, mint 0.01%

2009. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A spermium meg nem megfelelő körülmények közt csak pillanatokig megtermékenyítő képes.
2009. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
peteeresem 8 nap mulva lesz...nemtudom hogy most akkor vegyek 72-oras tablettat vagy nem :-S
2009. ápr. 19. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Itt mindenki csak tippelni tud, hogy terhes lehetsz-e vagy sem. Nem tudjuk milyen gyorsak a barátod spermái, én azt mondom, hogy itt kaptál válaszokat ( nekem az utolsó előtti válasz elég egyértelműnek tünt ), és te döntsd el, hogyan szeretnéd. Csak én a legjobban attól félek, hogy nem veszel be és lesz valami probléma ( szerintem amugy iszonyat pici rá az esély, hogy legyen ). ha beveszed, akkor biztos, hogy nem lesz, csak kidobtok ilyen sok pénzt... de lehet, h megérné. Mi ezt nem tudhatjuk!!!

szurkolok, hogy ne legyen baj!

2009. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


itt aztán vannak szines válaszok! :) a peteérésed előtt-után vagy fogamzóképes 2-3 napig! de ez függhet a te lelki állapotodtól , a szervezeted müködésétől , van hogy előbb is érhet , van hogy később, mint a ciklus közepe. Azt mondanám , hogy 8 nap azért elég tág határidő , és ha szerencséd van , akkor semmi gond. Én ennek adnék nagyobb esélyt azért,főleg hogy a végén gumi volt a barátodon.

Még valami , amiről jól jó tudnod, és csak infoként írom: A spermiumok pedig bármilyen picik is , rengetegen vannak és ha egészségesek bizony 48 óráig is jól érzik magukat a hüvelyben :)


35 hetes km

2009. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó választ szeretném pontosítani. A spermák nem a hüvelyben éldegélnek el akár 48 óráig, hiszen a hüvelynek olyan a kémhatása, hogy az elpusztítja a kiskatonákat. A hüvely az egyfajta védelmi funkciót is tölt be, kiszűri a bacikat. Szerintem nem leszel terhes (de sosem lehet tudni), fenntebb már leírtak sok mindent, azokra támaszkodhatsz. Tehát: peteérés közelsége, a spermák levegőn elpusztulnak, hüvelyi kémhatás...stb. Ezek mind befolyásolják, hogy lesz e baba, vagy nem.
2009. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van részben az előttem szólónak , a hüvelyben tényleg nem nagyon éldegélnek el a spermiumok hosszútávon , de úgy értettem , hogy ha kiszabadult petesejt van a közelben , a szervezetnek nem az az érdeke , hogy rögtön "kitegye" a kiskatonákat. Nem néztem utána , de úgy tudom , ilyenkor (peteérés és tüszőrepedés idején) a hüvely ph-ja is megváltozik , hogy kevesebb legyen a "veszteség".
2009. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!