Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az Emo-sokat miért "utálják"?

Az Emo-sokat miért "utálják"?

Figyelt kérdés
Szerintem 1 bünöző sokkal rosszabb és mégis az Emo-sokat szidják.Légyszíves írjátok le nekem mi a rossz bennük.
2011. júl. 23. 23:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Semmi rossz nincs bennünk. Sőt... azt a "jót" találták meg az emberek,hogy őket lehet utálni. Akiket megkérdeztem annó,hogy miért nem bírja őket,azt mondták,hogy sajnáltatják magukat és azt hiszik,hogy nekik a legrosszabb a világon. De ez nem mindegyik emora igaz!
2011. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Hát ha azt hiszi hogy neki a legrosszabb had higgye...ezért nem kell beléjük kötni :)

És köszi a választ.

2011. júl. 23. 23:56
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
van még olyan, hogy emo? azt hittem már vége :/
2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%
Tudod, amikor egy srác felvesz egy méreténél két számmal kisebb csőnadrágot, amikor feketére festi a körmeit, amikor festi a haját, amikor a viselkedésével megkérdőjelezi a nemi identitását, amikor mindenért szomorú, de ő sem tudja, hogy miért, és még hosszasan sorolhatnám. Na, én ezért utálom őket, a férfi nép megszégyenítője. A lányokkal nincs problémám.
2011. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
71%
azért mert ha tökjó kedvem van, és meglátok egy emo-t meg a búvalbaszott fejét akkor nekem is rossz kedvem lesz, és az nem jó. az emo-k csak fel akarják hívni magukra a figyelmet, és általában van valami baj velük a fejükkel vagy a családukkal ilyesmi..
2011. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :) ezt jól kifejezted ;)
2011. júl. 23. 23:59
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

16/L vagyok.:)

Én elmondom az én véleményemet. Szerintem két féle emo van: a divat-emo, vagy nem tudom, hogy nevezik, meg aki tényleg emo.

A divat-emo külsőre olyan. Nekem ebből a kockás cuccok, meg néha a feltupírozott haj tetszik.:) KInek mi ugye az ízlése, van akinek tetszik, van akinek nem.

A másik, ami kevésbé tetszetős számomra, azok az emo-k, akik vagdossák, és bántják magukat. Szerintem ennek ugye figyelemfelkeltő oka van, és tényleg szomorúak, megvannak a maguk kis világában.

Szerintem a vagdosásnak lelki okai vannak, de ebbe ne menjünk bele...

SZóval, szerintem azért "utálják", mert nem úgy viselkednek mint azt egy életvidám kamasztól elvárnák, szomorkodnak, vagdossák magukat, szerintem, ezért. Viszont mint mondtam, annak lelki oka kell, hogy legyen, és senkinek sem tetszhet minden.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak most írhatnékos kedvemben voltam :D

2011. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:

Hát... gondolom sok munkáltatóban a megjelenésükkel abszolút bizalomgerjesztő érzéseket váltanak ki.

Vajon ha mondjuk jelentkezne egy bébiszitternek, hány anyuka bízná rá a gyerekét?

Egy hivatalos megjelenésen hány ember bizalmát nyernék el?

Hányan engednék be őket a lakásokba leolvasni a villanyórát?

Befektetnétek a pénzeteket egy emós által ajánlott ajánlatba?

Örülnétek neki, ha egy kórházban emós nővér venné le a véreteket?

Én NEM.

2011. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Oké oké köszi elég lesz ennyi válasz xd
2011. júl. 24. 00:09
 10/38 anonim válasza:

23:58nak igaza van(Y)

Akinek tetszik ez az öltözködés, az hordja azokat a ruhákat. Engem nem érdekel. (persze a fiúknál vannak problémák, mint már azt írták előttem) DE az már gond, hogy van olyan akinek nem az öltözködés jelenti azt hogy ő ilyen stílusú, hanem láthatóan fáj neki az hogy él. Az ilyeneket elvinném egy kórházba a beteg gyerekekhez és a szüleikhez. Elvinném egy árvaházba, a hajléktalanszállóra, éhező emberekhez, gyerekeiket elvesztett szülőkhöz és értelmi és testi fogyatékkal élőkhöz... Ezek után megkérdezném tőlük, hogy miért olyan rossz az életük. Én nem utálom őket, csak nem tudom elfogadni, ha valaki azért siránkozik, mert ezt kívánja meg tőle a sítusa. Persze van aki depressziós meg stb, de ez nem egyenlő az emossággal. Ezt úgy értem, hogy ne azért legyen valaki emo vagy emos vagy imo (kinek mi tetszik) mert ő most éppen depresszióba esett, hanem azért mert tetszik neki az az öltözködés, haj, smink. Nem tudom érthetőbben elmondani...:)

17/L

2011. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!