Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az Emo-sokat miért "utálják"?

Az Emo-sokat miért "utálják"?

Figyelt kérdés
Szerintem 1 bünöző sokkal rosszabb és mégis az Emo-sokat szidják.Légyszíves írjátok le nekem mi a rossz bennük.
2011. júl. 23. 23:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az emokkal, nem szoktam mások életével foglalkozni, viszont azt vettem ki az itteni válaszokból, meg a többi antiemotól, hogy nem veszik komolyan őket. A pózerek tényleg szánalmasak, legalábbis az a fajta, amelyik csak megjátsza, hogy depis, akik meg az öltözködési stílust kedvelik, azok nem divatemok, főleg azért nem, mert manapság nem divat az emo stílus, így nem lesznek senki szemében se jobbak. Leginkább az csípi az emberek szemét, hogy ordít róluk a világfájdalom. Nyilván nem lehet akkora problémájuk, mint egy fogyatékosnak, de engem speciel még mindig rémálmok gyötörnek arról, amikor apám megverte anyumat. Ez is egy komoly probléma, néha még hallom a sikítást, amikor elküldik a rendőröket, ahogy anyum könyörög, eszembe jut a kék-zöld foltos karja... Szóval lehet hasonló problémája az emoknak, de mivel nem veszik komolyan őket, meg sem hallgatják őket, csak kigúnyolják.
2011. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

A 16/L vagyok. Utolsó válaszoló, sajnálom, amin átmentél..:(


Tényleg az a baj, hogy a legtöbbjüknek lelki okuk van(Azok közül, akik tényleg azok), és így próbálják felhívni a figylmet magukra, kellene nekik a segítség, szerintem.

Bocsánat, a fogalomeltévesztéseim miatt.:)

2011. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó 2. : akiknek ilyen bajuk van, nem emóvá kell válni meg világfájdalmazni, hanem elmenni orvoshoz. Csak ő tud segíteni..
2011. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Nem vagyok emo, de mindenki máshogy éli meg a fájdalmait. Az igazi emok általában több, hasonló dolgon megy át. Meg persze kamaszok, nekem is van néha világfájdalmam, de ez csak a kamaszkor egyik "tünete".
2011. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2011. júl. 24. 14:26
 26/38 anonim ***** válasza:

Én nem utálom az emókat. Azokat utálom, akik felteszik az ötszázadik "miért utáljátok az emókat?" kérdést. Sicc!

Amúgy hülyén néznek ki, de mind kinövi.

2011. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Most miért baj hogy feltettem?:)
2011. júl. 24. 20:04
 28/38 anonim ***** válasza:
Túl sok tévhit terjeng az emokról, és ezért utálják őket sokan. A legtöbb ember nem is tudja, hogy igazából mi az emo, csak a sok hallott baromság alapján ítélik el őket. A sok pózeremo meg csak tetteti a nagy világfájdalmat. Ők nem igazi emok, csak béna utánzatok akik az öltözködés miatt követik ezt a stílust. Ja, és nem utolsósorban az emo egy zenei irányzat is. [:
2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Az a bajom velük hogyha meglátom a szájba baszott fejüket elkap a hányhatnék
2011. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A kamaszkorral jár. Mégis hány 20 éves emót láttatok eddig? Mert én egyet se:)
2011. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!