Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha rondán ír a fiam?

Mit tegyek ha rondán ír a fiam?

Figyelt kérdés

13 éves egyébként jó tanuló (4-5) - nagyon jó gyerek, de a külalak 2-es (de még az is túl jó)

Alsó tagozatban úgy írt mint az álom. Aztán... Mit tegyek?

Egy időben irattam vele naponta pár sort- egy kicsit javult.



2012. máj. 16. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szemészeten volt? Én gy lettem szemüveges. :)
2012. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nem történt valami változás a családban vagy nem történt vele valami nagyobb változás? Akkor is változhat az íráskép.. Korából kiindulva az övé még alakítható , ha tudomásod szerint nem történt változás az életében, de kb 20 éves korra alakul ki a végleges forma.Viszont egy nagyobb törés miatt ezután is változhat.



ha érdekel, akkor írhatok még erről grafológiát tanultam és tanítottam :)

2012. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

A fiúk mindig másképpen írnak, mint a lányok. Mindig kicsit csúnyább, szögesebb, "fiúsabb" írásuk lesz.

Éna zt mondom, ne kényszerítsd szebben írni, ha ilyen lesz az írása, akkor ilyen.


És még csak 13 éves. Én igaz, nő vagyok, de 13 évesen teljesen másképpen írtam, mint mondjuk 16 éves koromban. Ahogy fejlődik a személyisége, úgy fogaz írása is.

2012. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Nem értek veled egyet! Nem feltétlenül írnak a fiúk csúnyábban, mint a lányok! Sok embernél tapasztaltam már ezt.
2012. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
a csunya irasnak is megvan az elonye. az osztalytarsaimnak tabla csokiert irom azvigazolasokat, mert "olyan rondan irsz, mint anyukam" (:
2012. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
én is 13 vagyok, és ugyanez a helyzet, csak én lány vagyok. De nem érdekel.
2012. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnál ugyanez volt a gond. Gyönyörűen írt kb. 5. osztályig, aztán nagyon leromlott az írása. sok mindent próbáltunk, lassan írást, másolást, semmi nem segített.Egyetemre járt, akkor már csak nevettünk rajta, hogy néha ő maga sem tudta elolvasni, amit írt.Jelenleg mérnökként dolgozik, sikeres a munkájában.A kézírása pocsék,de szerencsére szinte mindent géppel kell írnia.
2012. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Gondoskodj a lehető legfájdalommentesebb kivégzésről.
2012. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy el tudja olvasni

Később még rondábban fog írni, de ennek max gyerekkorban van jelentősége, illetve akkor sincs, csak egyesek azt hiszik

ha jól tanul, akkor ezzel nincs baj.


Életben nem lesz szüksége a Külalakra, és senki nem is fogja ezt osztályozni, rajta számonkérni, emiatt több vagy kevesebb bért adni.

2012. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
amikor az ember áttér a gépelésre, leromlik az írásképe. Nem írtam diákként annyira gyöngybetükkel, de csúnyán sem, most meg simán elrontom, olyan mint egy macskakparás, és igen, én sem mindig tudom elolvasni amit írok. De nincs jelentősége
2012. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!