Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor fog velem újra beszélni?

Mikor fog velem újra beszélni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel csúnyán összevesztünk sokmindenen ( sokszor hívtam, rosszul esett mikor mással volt stb) és most már csak az ismerőse vagyok. De én szeretnék vele kibékülni de ő azt mondta, hogy egy ideig nem akar.Én minél hamarabb rendbe szeretném hozni ezt a barátságot csak nem tudom mit csináljak. Köszönöm előre is. 18/L
2012. febr. 21. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted jövőbelátók és gondolatolvasók vagyunk?? Mondd meg neki, hogy sajnálod és hagyj időt, hogy megnyugodjon.
2012. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A leírtak alapján féltékeny voltál a többiekre. Nekem is volt egy ilyen helyzetem, hogy a barátnőm nem engedte, hogy mással legyek. Nagyon idegesített és most már nem töltök vele sok időt. Ha nem akar kibékülni akkor nem vehetted rá, sajnálom. Keress magadnak más barátokat. Könnyű mondani de csak próbáld meg, hidd el jobb lesz mindkettőtöknek.
2012. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!