Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám mért nem ül le velem...

Anyám mért nem ül le velem beszélni?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy múltkor lebuktam h dohányzom (tudom hogy káros, de most ne ez legyen a téma)és anyám nem is szólt róla egy szót sem. Tudom örülnöm kéne neki, de egem valahogy nagyon zavar hogy nem jön oda és nem mondja, hogy nem kéne meg káros meg stb...

15/f


2010. máj. 24. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, szerintem ez nem rossz dolog. Van akit emiatt eltiltanak minden kommunikációs eszköztől a barátaitól és mindentől ami az addigi életét jelentette. Te szerencsésebb vagy. Én 2 éve buktam le a cigivel. Akkor kezdtem. 13 évesen. anya annyit mondott, hogy az én életem úgy b@szom el ahogy akarom. És ezzel elintézte. Cigit soha nem vett. Ha itthon van nem cigizhetek, de tud róla és beletörődik. Bár lehet jobb lett volna ha akkor eltilt mindentől vagy valami büntetést ad, mivel azóta is szívom ezt a szärt. Ha anyukád is dohányzik akkor azért nem szólt miatta.
2010. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a probléma? Úgy érzed nem tőrődik veled eleget? Szoktatok beszélgetni úgy általában más témákról vagy csak ezt kerüli? Annak idején én is ennyi idősen buktam le (Már rég leszoktam..) és Anyu azt gondolta remek most már bagózhat együtt is. Nekem ez volt a fura. Próbálj beszélgetést kezdeményezni és tisztáhatjátok a témát. 22 éves anyuka
2010. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem inkább az van hogy gondolkodni a kell mert a dolgok összecsaptak a feje fölött!!!És ilyenkor furcsa az ember!!Én tudod mit megnem tennék hogy nem b.tason egy folytába szerintem őrülj neki!!!
2010. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, minek is kéne örülnie? Annak, hogy a szülei hagyják, hogy cigizzen? Ráadásul a legtöbb tizenéves csak azért cigizik, mert milyen rohadt menő, majerkodjunk a "nagyokkal" és élvezzük, hogy fizetünk azért, hogy büdös ótvarszagú legyen a pofánk.

Kedves kérdező, te ezügyben nem tudsz mit tenni, sajnos elkeserítő, hogy még egy kis beolvasást sem kaptál. Mindenesetre ne az érdekeljen, hogy az édesanyád nem szól rád, hanem az érdekeljen, hogy vajon tényleg szükséged van-e erre a sz*rra.

2010. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, és köszönöm mindenkinek, de én úgy gondolom hogy inkább büntessen meg és ezzel éreztesse hogy foglalkozik velem, mindthogy 'haggya' hogy a fia bagózik.
2010. máj. 26. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazad van,és ez nagyon becsülendő dolog,hogy belátod.De szerintem anyukád azért nem beszél róla,mert úgy is tudja,hogy titokban csinálnád.Neked lelkiismeretfurdalásod van,tudod,hogy rosszat csinálsz-de csak magadnak teszed!Ez nem anyudnak rossz,hanem neked.Anyud ettől függetlenül még törődik szerintem veled,csak tudja,hogy 15 éves vagy és fiú..és ilyenkor szerintem már nem vágynak annyira a fiúk arra,hogy az anyjuk beleszóljon abba,hogy mit csinálnak!

Persze belekell.Igazad is van!

Lehet,hogy azt várja,hogy bizonyíts neki,és ne cigizz!

Ja és mondd el neki,hogy szereted...kíváncsi lennék,hogy mit reagálna!:D

2010. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nyilván elmondták már neked, hogy káros meg mihez vezet (rajt van a dobozán is)Most minek koptassa a száját, ha ahhoz elég felnőtt vagy, hogy beszerezd, mert ugye jól gondolom te meged nem vehetsz még, akkor a következményekre is neked kell gondolnod.

Ha igaz és tényleg rákos leszel, akkor te fekszel majd kórházba jársz kemora, sugárra és téged fognak pelenkázni miután a szondán beléd nyomták a tápot és te fogsz elpusztulni kínok közt. Ideje felébredned ez a te életed, te vagy felelős érte és nem anyuci.

A másik meg vagy ő is önpusztitó életvitelt folytat (cigi, pia, drog) és akkor hogyan szólna. Vagy ha nem, akkor gondolom el lehet keseredve, hogy ezt csinálod és gondolkodik vajon hol ronthatta el.

2010. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!