Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10. -es vagyok. Ez a 4. év az...

10. -es vagyok. Ez a 4. év az osztályommal. Már kialakultak a baráti körök, de nekem nincs egy igazi barátom se. Nem nagyon akarnak beszélni velem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

próbálj kezdeményezni Te! menj oda hozzájuk a szünetben, és kezdjetek el beszélgetni valamiről! biztos, hogy találtok közös témát, és akkor már minden megy tovább!

remélem, hogy tudtam segíteni!

2010. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok is még egy kicsit.

Nálunk is már megvannak a klikkek a bandák stb...

De talán, az a legjobb, ha megkeresed a leggyengébb láncszemet és vele kezdesz el barátkozni.

Ne próbálj olyan témához hozzászólni, amihez halvány lila ibolyád sincs. Sokszor jobb csendbe maradni.

17L

2010. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kezdj el valakivel beszélni, menj oda hozzá szünetben, tuti van még az osztályodban olyan, akinek nincs barátja. viszont ne zárkózz be, mert nekünk is van egy lány az osztályunkban aki soha nem beszél..még elsőben próbáltunk vele beszélni, de annyira nem reagált semmire hogy most már hagyjuk... :S 17/L
2010. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!