Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 17éves...

Ti elengednétek a 17éves lányotokat a barátjával (akivel már 1,5éve együtt van) Balatonra nyáron pár napra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De a déli parton partyk vannak meg ilyen hülyeségek,elég züllött rész(tudom mert itt lakok), az északi part sokkal kultúráltabb,akkor már oda menjenek.
2012. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

kettesben csak akkor, ha amúgy a lány tényleg jól tanul, szófogadó és sosem kellett csalódni benne (azaz ha el is ment valahova akkor időre hazaért, nem vert át, hogy hol alszik stb. és eléggé felnőttesen felelősségteljes)

Meg azért a fiút is ismerni kell, hogy rendes visszafogott srác és nem olyan, akitől félteni kellene a lányom

2012. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a fiú 19éves,mindketten jól tanulnak
2012. febr. 21. 08:59
 14/21 anonim ***** válasza:

mindenképpen elengedném, viszont a költségek egy részét neki kell fizetnie hogy érezze a súlyát a dolognak ill. jobban megbecsülje a pénzt stb. Ha elég felelősségteljes egy hosszú balatoni hétvégéhez, akkor a rávaló egy részét is elő tudja teremteni. Azt ti határozzátok meg hogy hanyad részét, ismervén a teherbírását, képességeit stb.

Diákmunkára gondoltam vagy ha nincs, ismerősnél bedolgozhat a nyáron.

2012. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ha mindketten megbízhatók,igen


35/N

2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
úgy gondolják,hogy elmennek nyáron dolgozni,és abból fizetnék
2012. febr. 22. 08:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kérdés, természetesen hagy menjenek. Ugyan mitől ne mehetnének?
2012. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
aért azt biztosra lecsekkolnám, hogy a srác még mindig megbízható meg korrekt-e, nem kanászodott -e el az utóbbi időben és ha a suli is jól megy, sosincs velük zűr akkor ha megvan rá a pénzük (kicsit ki is toldanám) mehetnek.
2012. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem 17 éves koromban rendes normális táborba is alig engedtek el!!
2012. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem 15 éves koromtól elengednek mindenhova.

Szerintem túl van lihegve ez a "Elengedjem-Ne engedjem" dolog.

Ha bízol benne,engedd el,ha meg nem akkor teljesen mindegy,hogy mi mit mondunk,mert úgysem engeded.Mellesleg jövőre 18 lesz,papíron felnőtt,tehát akkor így is úgy is jogában áll eldönteni,hogy elmegy-e,vagy sem.

Más kérdés,hogy te mit szólsz hozzá.


20/L

2012. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!