Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a gyereketek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy meseíró pályázat, és én részt szeretnék rajta venni. Csak az a baj, hogy az eredmény hirdetés Székesfehérváron lesz. Én meg Győrben lakom. Kb 106 km a távolság. Ti elengednétek a lányotokat? (persze nem biztos, hogy nyernék vagy valami, de mi van HA mégis, és akkor tiszta gáz lenne, ha nem engednének el.)

15/L



2012. febr. 14. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elengedném


ha nem lenne iskolai kisérő,akkor el is kisérném

2012. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném, el is kísérném :) Hajrá
2012. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném... Egyedül azért nem, vagy csak vonakodva, nehogy rossz felé menjen el busszal-vonattal véletlen.
2012. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerek vagyok,de én is szoktam ilyen pályázatokon részt venni (fotó és rajz) és engem mindig elvisznek kocsival vagy ha közelebb vagy (néhány km) akkor busszal megyek.

Bár én csak egyszer voltam,hogy ilyen messzire (96 km)-re kellett menni és akkor még nem volt ennyire drága a benzin,de igyekszem mindig közeli helyeken lévő pályázatokra jelentkezni.15l

Ja és sok sikert. És ha esetleg nem tudsz elmenni akkor úgy is értesítenek téged és kipostázzák. Legalábbis nekem már volt,hogy korházba kerültem és akkor kipostázták az oklevelet és az ajándékot:)

2012. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak tanárral,vagy én vinném el, egyedül nem.
2012. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. holnap megkérdezem...
2012. febr. 14. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
na mit mondtak?
2012. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy elég érettnek és nagynak gondol, ezért elenged, a nővéremmel. *-*
2012. febr. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!