Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 17éves...

Ti elengednétek a 17éves lányotokat a barátjával (akivel már 1,5éve együtt van) Balatonra nyáron pár napra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
19%
Csak ha beszállhatok harmadiknak.
2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A barátja hány éves?
2012. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem szüleim épp 17 éves koromban engedtek el először nyaralni a barátommal. Akkor már mi is jó ideje ismertük egymást. (Ha ez számít párom 19 éves volt akkor.)

Igazából, ha olyat akarnak tenni, akkor azt bárhol megtehetik, nem kell hozzá a Balaton...

Ha meg nem ezen aggódsz, akkor igazából mi gond? 17 évesen szerintem már nyugodtan mehet nyaralni "önállóan". Már nem olyan kicsi, hogy nagyon kordában lehessen tartani (sőt szerintem ekkor már nem is kell, ha a nevelés alapjai megvannak nála, vagyis tudod hogy nem csinál nagy butaságokat, tehát bízol benne).

2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
El. Egyrészt mert meg van a bizalom, másrészt komoly a kapcsolat, harmadrészt pedig majdnem felnőtt. Ha nem engedném, oda lenne a kettőnk közti bizalom, elképzelhető, hogy el is szökne.
2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Na most ez attól függ, hogy milyen a lányom.


Ha tényleg érett, mint amit elvárna az ember egy normális 17 évestől - hiszen már majdnem felnőtt- akkor egyértelműen elengedném.


De ha olyan, mint amilyennek sok lányt látok mostanság a facebookon: ribanc fotók, csücsüri száj, prostis ruhák, "lexarom az iskolát" habitusú, nehezen kordában tartható típus akkor kizárt.


Remélem az én lányom majd az első kategóriába fog tartozni :)

2012. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nem adott okot eddig a bizalmatlanságra, akkor mindenképpen igen. Le fog feküdni a barátjával, ez majdnem biztos, viszont nem mindegy, hogy biztos lehetsz-e abban, hogy védekeznek, és egyéb kérdésekben sem csinálnak marhaságot.
2012. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
a szüleim engem 17 évesen engedtek el a barátommal nyaralni. Összespóroltuk rá a pénzt, és mi is másfél éve voltunk akkor együtt.Jó volt nagyon, olyan felnőttes :) 4 évig tartott az a kapcsolatom.
2012. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha megbízható a lányom,és koncentrál a tanulásra is,nem csak a fiúra,akkor igen,de el kell mondaniuk mikor meddig,pontosan hova,és azért csörgessen meg ha odaért,1-2 naponta,hogy minden ok.
2012. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is voltam 17 (majdnem 18) évesen a párommal, igaz többen voltunk és igaz anyum halálra aggódta magát, de akkor is voltam:)


Először azt akartam írni, hogy nem engedném el, aztán eszembe jutott, hogy mi is voltunk, tehát elengedném. Mi nem csináltunk hülyeséget, sőt, le sem feküdtünk, mert sátorozni voltunk baráti társasággal és azért nekünk is vannak elveink:)

Ezzel a fiúval (most már azért férfi) már 4,5 éve együtt vagyok és már rengetegszer voltunk kirándulni. Ha le akarnak lefeküsznek egymással máshol. Az a kérdés, hogy más hülyeséget csinálnak-e együtt, mennyire megbízható a fiú?

22-L

2012. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a jó iskolai eredmény nálam is kizáró jellegű kritérium!!!
2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!