Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti osztályotokban van...

A ti osztályotokban van "hiearchia"? Ki áll az élén, és ti milyen szerepet töltötök ki benne?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*hierarchia
2012. febr. 17. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk már nincs. 9.-es vagyok és vagyunk 18-an az osztályban. Legalábbis ilyen minimális szinten van,de nem olyan feltűnő. Van pár lány aki nagyon visszahúzódó és csendes,de nincsenek ilyen méhkirálynők meg ilyenek:) Nálatok?
2012. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nálunk van. szerintem mindenféleségben. vannak pl: menők, a nagyszájuak, a páran legjobb barátnők, a nagyobb lányos banda, a luzer banda, fiuk közül a kockák, a menők, szintén akik páran nagyon jóban vannak.

Nálunk még van, 9. esek vagyunk.

2012. febr. 17. 20:03
 4/7 anonim válasza:
82%
Nálunk sincs jelentős. Bár a rétegek itt is megvannak. Van egy-két olyan ember, akiről néha el is felejtem, hogy osztálytárs. Nagyon csendesek, visszahúzódóak és az álcázás mesterei.:D A fiúk 90%a nagyszájú, menő, focis, vagy versenyimádó. Ezek egyben mókamesterek is. Van egy srác, aki szörnyen idegesítő, mindenbe beleavatkozik. Ő nagyon idegesítő. A lányok vegyesen vannak. Van egy csoport, akik a stréberek. Nem azért, mert sokat tanulnak, hanem amellett, hogy sokat tanulnak, semmi életük nincsen. 8 éve az életüket a könyvek teszik ki, és ez meg is látszik a személyiségükön. Meg ők nem a logikusan gondolkodó okosok, hanem a "bemagolom a dolgokat, és 5öst kapok, meg benyalok a tanárnak" típus. Őket sokan nem szeretik, de van köztük egy-két kedves is. Van egy lány, aki velük van egy "bandában", de ő szörnyen buta, nem illik hozzájuk, viszont visszahúzódó, és nem mer másokkal barátkozni. Két lány legjobb barátnők, sportimádók, viccesek, aranyosak. Őket mindenki szereti, de ők is jobban megvannak, ha ketten vannak. Van még két lány, akik szintén a stréber bandával vannak együtt, de ők is inkább ketten érzik jól magukat. Szintén két lány, akik a fiúkkal vannak nagy haverságba, de közülük az egyiket nem sokan szeretik, a másik viszont nagyon aranyos, kedves, okos és őrült.:D Őt mindenki szereti, és mindenki elvan vele:) Az utolsó csoport pedig az, ahova én is tartozom:D Mi 4en vagyunk barátnők. Óra közti szünetek, tanítási szünetek, mindent együtt töltünk. Órán egymás mellett ülünk, beszélgetünk. Viszont mi is el vagyunk az egész osztállyal, ha kell, de mi inkább azok a fajták vagyunk, akikkel bármiről beszélhetnek, de megmondjuk a véleményünket, és gyakran balhéba keveredünk az osztállyal, viszont ettől függetlenül vannak, akik így is szeretnek minket, meg persze szerény személyem az egyetlen ebből a "négyesből" aki az osztály többi tagjával is jobban jóba van. Egyszóval vegyes az egész, de ettől vagyunk sokszínűek!:)
2012. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk van.. sajnos.

Felépítése:

Mi 3-an lányok meg egy srác. (szegény nem tudom hogy bírja mellettünk, jó tanulámnyi eredmények, jó öltözködés, népszerűség.

Aztán vannak a szintén jó tanulmányi eredménnyel rendelkezők, de borzalmasan öltözők.

Utánuk meg a rosz t.-i eredm.+borzalmas ruhatár.

21-en vagyunk.

7.o

2012. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
nálunk vannak az animefanok (köztük én is) vannak a ribik vannak azok, akik mindenkibe belekötnek és a többiek meg csak csendben ülnek. És amúgy nálunk senki sem áll az élen, max vannak egyesek, akiket mindenki szivat xD
2012. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak az átlagosabbak, inkább lúzerek, mint menők ( ebben vagyok) vannak a ribis csajok, és a hipszter menőgyerekek.
2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!