Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elálló fülekre mit tanácsoltok...

Elálló fülekre mit tanácsoltok? Szeretem hordani hatul összefogva a hajam de szégyenlem 18/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz vele :)
2011. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy barátnőmnek még kiengedett hajjal is kilógtak a fülei. Valamikor 18 éves kora után megműttette, azóta nincs ilyen problémája.
2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mennyibe került a műtét?
2011. dec. 20. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Hordd úgy, ahogy szeretnéd, ez nem egy olyan dolog, hogy akárki furán nézne rád...sőt, lehet tök aranyos, komolyan :)


18/F

2011. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én például úgy szoktam,hogy veszek még fel hajpántot és azt a fülemre teszem..hú lehet nem túl érthető

jó hát persze,hogy olyan képet nem találok,de itt van ez:

[link]

ÉS nem a fülem mögé teszem hanem a fülemre..

2011. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

2. válaszoló vagyok. Nem értem, miért pontozták le a válaszomat, az elálló fülek korrekciós műtétje tudomásom szerint apró beavatkozás (legalábbis a barátnőm ezt mondta), és ha valakinek ez jelenti a megoldást, szerintem nagyon megéri. Tény, hogy nekem nem volt ilyenre szükségem. Sajnos nem tudom, hol és mennyiért csináltatta, ez már nagyon régi történet. Nekem az orrom miatt voltak mindig komplexusaim, agyaltam rajta, hogy megműttetem, de a környezetemben szinte mindenki azt mondta, ne csináltassam meg, jó az így, szerintük nem csúnya. Az is belejátszott, hogy az orrcsont levésése sokkal durvább beavatkozás, hetekig tart a gyógyulás, nagyon fájdalmas és jó ideig úgy néz ki utána az ember, mint egy zombi... Így hát letettem róla, és már elfogadtam így magamat. Hozzáteszem, hogy a saját férjem szerette volna, ha megműttetem. Azóta már elváltam, a jelenlegi párom így szeret és szépnek tart, vagy legalábbis ezt mondja...

Kedves kérdező, csak te tudhatod, mennyire zavarnak téged a füleid, érdemes-e megműttetni, vagy tudsz vele élni és elfogadni, szépnek látni magad.

2011. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg Kocsis Tibot neki is elálló fülei vannak és h mit tanácsol. a kis dumbó :d
2011. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az osztálykiránduláson hazafelé a vonaton velünk egy fülkében utazott két csaj. Az egyik ilyen nagyon szép, nagyon perfekt sminkelt, alacsony, ruhácskás, a másik egy magas, pulóveres-farmeros, elálló fülekkel. Össze is volt fogva a haja.

Pont egymás mellé ültek és végigmértük őket, az első olyan szürke volt, olyan abszolút mindennapi, az elállófülű pedig tök magabiztosnak, határozottnak nézett ki /ráadásul felajánlotta nekem, hogy átül egy másik kabinba és elfekhetek a helyén, ugyanis majd elaludtam xd/ szall nekem az jött le hogy abszolút szimpi. És nem zavarta, összegezve sokkal esztétikusabb volt a másik szükreegérke csajnál.

Sok sikert:)

2011. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ.Vagy elfogadod így magad vagy műtét.Én pontosan tudom,hogy mit érzel..nekem kb.5-6 éve volt a műtétem.Akkoriban a szüleim döntöttek így és én egyáltalán nem bántam meg.Bár mivel elég nagyok a füleim így ma is látszik egy kicsit,hogy eláll..de már teljesen magabiztosan megyek bárhova felfogott hajjal is:)

16/L

2011. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
menyibe kerül ilyen műtét?
2011. dec. 28. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!