Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az anyám velem?

Miért ilyen az anyám velem?

Figyelt kérdés
Középső gyerek vagyok, 33 éves, 2 gyermek édesanyja. Egyik nap felhívott, üres a gázpalackja, valakinek ki kellene cserélni. Konkrétan nem mondta, hogy nekünk, ezért nem reagáltam rá. Egyébként, ha valami kell neki, célozgat, ez szokása. Másnap mondja, az öccse nemsokára megy, kicseréli. Nem ment. Harmadnap felhív, még mindig nincs palackom, közben obszcén szavakat beiktatva. Mondtam neki, ne haragudj, de nem tudjuk kicserélni, mert a párom megy dolgozni nemsokára, egyébként meg gyerek, bevásárlás stb.a program. Van egy húgom, aki vele lakik, két napig mondtam neki, kérje meg, menjen el palackért. Nem kérte meg. Soha semmit nem kér tőle. Mindig minket ugráltat. Nem értem. A 2 éves unokáját is csak akkor látja, ha mi megyünk hozzá, de már félünk menni, nehogy kitaláljon valami extra munkát nekünk. Amikor nem csináljuk meg, mint most is, szid, trágár szavakkal. Komolyan, nem normálisan viselkedik. A kisfiúnkat nagyon szereti és Ő is a mamát, de inkább nem viszem hozzá gyakran, nem akarom, hogy ezt az oldalát megismerje a mamának. Pedig minden nap emlegeti a fiunk. Annyira sajnálom a pici fiamat. A másik gyermekem lány, Ő már nagy, ilyenkor is tartja a távolságot, különben hallgathatná, mekkora szemétládák vagyunk, mert nem hoztunk palackot. Egyébként a főbérlője felajánlotta bármikor hoz neki, de Ő nem kéri meg, pedig a szomszédba lakik. Nyáron a kerttel ugyanez a helyzet. Vigyük ki, menjünk érte. Mondtuk neki a benzint. Az nem érdekli, nem Ő fizeti. Nagyon gááz..és nem érti, hogy ez nem normális viselkedés, amit Ő csinál. Megkérhet, hogy segítsünk neki, de, ha nem tesszük, mert nem érünk rá, nem kellene utálkozni és haragudni. Én is párszor már megkértem vigyázzon a babára, hát mondanom se kell, sose ért rá.
2011. nov. 7. 00:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudom miért a kamaszokhoz tette be.. :)
2011. nov. 7. 00:20
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

hm Bodri! valakinek el kell mennie benzinért!

Balogh Tibi voltam

2011. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyfgelől kire számítson az ember ha nem a gyerekeire? Másfelől meg jah...
2011. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fúú de rohadtul utálom ezt a kivételezést. Nálunk is ez megy csak még kicsiben -.-


15/F

2011. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
4. 15/f! Remélem fel tudtál kelni,és iskolába menni!!
2011. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy kétgyermekes édesanya vagyok, kedves utolsó hozzászóló..amúgy anyám olyan, aki elvárja, hogy a gyerekei segítsenek ahol tudnak, még amit ő meg tudna csinálni, olyanban is. 58 éves, tehát nem idős még. A párom anyja ugyanilyen. Viszont a nagyszülei soha semmit nem kérnek az unokáktól, gyerekektől, sőt a szívüket odaadják (80 éves papi, mami valamivel kevesebb). Nekik bármit megteszünk, ha kérnek. Anyu viszont elvárja és, ha nem tesszük meg agresszív. Én nem ilyen szülő vagyok, én is kérek dolgokat a lányomtól, aki 15 éves, de nem várom el, hogy segitsen és nem is kötelező. Csak a tanulás! :)
2011. nov. 7. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
JAJJ MÁR!! 4. válaszoló!-nak írtam, aki 15/f. Nem neked!!!! Olvass már!!!
2011. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)Bocsi..kicsit frusztrált vagyok!
2011. nov. 7. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
közöd hozzá amúgy hogy én mikor alszok ? Képzeld voltam suliban. AMúgy meg alvászavarom van neked nem kívánok ilyet de nyugodtan köcsögösködjél csak :)))
2011. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éves kislánnyal vagyok itthon gyes-en,és én nem beszéltem veled így! Ne küldj privátot legközelebb !
2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!