Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

14 vagyok és amikor megjön akkor teljesen pánikbeteg leszek,utálom,hogy nő vagyok és sírógörcsök jönnek rám:((

rosszul leszek hányingerem van és nem akarok élni se közösségbe menni meg pláne:(

Most is megjött és már pörög az agyam hogy mit csináljak holnap nyílt napra megyek egy középsuliba,hogy nehogy észrevegyek

mindig olyan érzésem van hogy engem figyelnek és a pl röhögnek azt hiszem hogy rajtam röhögnek:(

tejesen rosszul vagyok:((

HELP!!!!

14/l


2011. okt. 18. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg rosszul éled meg azt az egészet. Tudod, mi lenne a baj? Ha nem jönne meg. Gondolj erre! Ez egy természetes dolog, és ha nem lenne, akkor beteg lennél. Sok olyan nő van, akinek rendszertelen, vagy nem is jön meg. Ez az egyik lépés afelé, hogy majd később neked is lehessen gyereked. Szóval, ez az egészség jele! Azt pedig csak te gondolod, hogy meglátják rajtad. Te meglátod máson?? Öltözz ugyanúgy, mint máskor. Nekem anno olyan fájdalmaim voltam, hogy ott guggoltam a folyosón az osztálytársaim előtt. Nagyon kellemetlen érzés volt, de utólag ki érdekel a dolog.
2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én nem veszem észre,de mindig pánikolok,hogy biztosén leszek az akin észre veszik:S

köszi a választ!!

2011. okt. 18. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg menszi idején szedjél Algoflex-M-et, hogy enyhítse a fájdalmaidat. És ne parázz ezen ennyire, ez a nők sorsa, és ez az élet rendje, hál istennek, mert ennek köszönhetően lesz majd neked is kisbabád, amikor csládot alapítasz. És gondolj ilyenkor mindig arra, nézz körbe a suliban, ott az a rengeteg lány, és ők is menstruálnak, te mégsem veszel rajtuk észre semmit, és hidd el, hogy más sem vesz terajtad észre semmit ilyenkor.
2011. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem Te vagy az egyetlen lány, aki menstruál. Ha ezt ilyen rosszul viseled, jobb ha pszichiáterhez mész! Muszáj elfogadnod, hogy nő vagy és havonta menstruálsz, mert ez kb. 45-50 éves korodig végig kíséri az életed!
2011. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetrleg próbáld ki a mini tampont, hátha attól nagyobb lesz a biztonság érzeted, hogy biztosan nem ázol át.
2011. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nehogymár elküld pszihológushoz, csak mert ilyet érez. Jóég, te sosem éreztél hasonlót????
2011. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jaaj!!nehogy összevesszetek!

és hát nagyon köszi a válaszokat!!:)

én próbálok arra gondolni,hogy majd így lehet kisbabám:)

egyébként a gyerekeket nagyon szeretem és szeretek is velük foglalkozni:)

de végülis itt nem a fájdalom mert nem szoktam görcsölni csak ritkán és akkor is enyhék(szerencsére)itt maga tudat ami zavar és rossz

2011. okt. 18. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt ilyen tragikusan fogja fel valaki, az sehogy sem normális, és ha máshogy nem tud vele "megbarátkozni", akkor igenis orvosi segítségre van szüksége.
2011. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tőrödj bele,mert a magad helyzetét bonyolítod. 1 te is jól tudod,hogy senkit nem érdekel a suliban,hogy 'vajon az a lány,most épp mensturál-e?".

Néha nekem is rossz a közérzetem,de hidd el fölösleges. Lehetőleg ilyenkor sötétebb nadrágokba járj,mert például ez engem megszokott nyugtatni.

Ne aggodalmaskodd túl a helyzetet,hidd el még bőven lesz a menszesszel bajod az életben..gondolok itt strandolásra például,de mindenre van megoldás.

Nyugi,amúgy ha még ez megnyugtat akkor nem fog örökké tartani benned ez az érzés:)

2011. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

olyan vagy mint valami 11 éves kis fruska aki attól fél hogy másnap fog élete első menzesze megjönni.

tudom, te nem efelől aggódsz, de kb olyan szintű.

basszus én számolgatni sem szoktam h mikor fog mert úgyse pontos, mindig hirtelen ér, akkor betét be, és valamikor elmúlik kész.. volt h a s uliba jött meg az hónapban először és nem volt nálam betét a wc papír meg hamar átázott és véres lett a gatyám, nem történt semmi kölcsömkértem a barátnőm pulcsiját, derekmara kötöttem és elvoltam egész nap. és betekertem a bugyimat wc papírral.. túlspilázod a dolgot..

amúgy ha ismeretlen közösségbe mész nem fognak végigmérni, max az arcodba néznek hiszen ált. az ember azt szokta.. amúgy meg mindenesetre vigyél sok betétet, legyen nálad pulcsi amit magadra tudsz kötni és mondjuk hosszú blúzt vagy pólót vegyél fel ami eltakarja a feneked..

de szánalmas ez a görcsölés..

2011. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!