Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez már kicsit sok tartózásnak...

Ez már kicsit sok tartózásnak nem? Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy már kiskorom ( kb. 5-6) éves korom óta gyűjtögettem a pénzem hogy egyek magamnak valami nagy dolgot. És az a baj hogy kb. fél éve a anyám folyton tőlem kér pénz, mindenféle hülyeségre. Most olyan 32 ezer forinttal tartozik nekem. És ha nem akarom oda adni akkor elkezd velem veszekedni hogy lehetek vele ilyen azt hitte rám mindig számíthat.... Ha pedig kérek zsebpénzt akkor azt mondja hogy dolgozzak meg érte. (Nem házi munkára gondolt, rákérdeztem) És eddig mindent én fizetem az új suliba: egyen póló, gólyatábor, stb. Hogy tudnám rávenni anyámat hogy ne tőlem kunyeráljon pénzt? Ja és nem éppen jó vele a kapcsolatom.

14/L


2010. júl. 28. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem anyukán 60 ezerel tartozik!Ráadásul nem tőlük kapom a zseppénzt. Szerintem inkább apukádal beszélj, hogy ő beszéljen anyukáddal.
2010. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog amit édesanyád művel. Az a kérdés, hogy miért kéri el. Azért mert keveset keres/nem dolgozik, vagy esetleg más okból kifolyólag. Attól, hogy nem jó a viszonyotok ülj le vele megbeszélni és mond el neki, hogy számíthat rád, de ne kérje el mindig a pénzedet, főleg ha nem is ő adja se oda se vissza.
2010. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok segíteni, de ha a 32 ezer forintot még beakarod rajta hajtani akkor sokszor mondjad neki hogy tartozik neked 32 ezerrel, mert velem is hasonló volt,csak apukám kérte el a pénzem.25 ezer forint tartozása volt,mindig mondtam neki,hogy tartozik ennyivel, azt mondta jó, aztán egy kicsit hagytam mert gondoltam már biztos idegesítem nincs pénze, most úgy sem tudja visszadni.

Ma már csak 10 ezer forint tartozást ismer el.

2010. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem arra nem képes anyukám hogy azt megmondja mennyi pénzem van már nála..S:
2010. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
számold ki h mennyit fizetett ki neked extrán. ( a kaján és az alap ruházaton kivül) kinek nagyobb a tartozása?:D amég nem laksz külön addig ne nagyon rágd ha eluszik Anyu miatt a zsebpénz neki is sok gondja van. Mond azt neki csak, h ez enm esik jól mert te nagyon gyüjtöd azt a pénzt. De nekem is "tartozik" az anyukám de mégsem kérem vissza.
2010. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog??Hát néha engem is idegesít,hogy kölcsön kéri és nemtudok belőle venni semmit és csak 6 hónap után adja visza.Főleg a ballagási pénzemből csak egy külső vinyót tudtam venni...na mind1 de inká bb tőled kérjen minthogy a banktól......és hidd el neki nehezebb neki el kell látnia téged nevelni kell stb.De megkérhetnéd,hogy egyszer adja vissza :)

14/F

2010. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!