Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és totál ilyen kis visszahúzódó.

és az emberekkel is nehezen beszélek.

most van egy srác akivel elég jóba vagyok és mindig amikor írja msn-en vagy személyesen is hogy mesélj valamit mindig azt mondom hogy nem tudok semmit sem mert nem tudok miről beszélni.

ez miatt nincs valami sok haverom sem:S

hogy lehetnék sokkal beszédesebb meg hogy ne legyek ilyen visszahúzódó?


2010. júl. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, mert úgy éreztem, hogy amiről beszélnék, az nem elég érdekes... Aztán erőltettem a dolgot, és nagyon nyitott ember lettem, ma már bármilyen idegen emberrel is simán beszélgetek, sőt én kezdeményezek, de ez azért hosszabb folyamat volt. Hidd el, azért kérdezi a fiú, mert érdekli mi van veled. Én szinte bármiről tudok beszélgetni. Szerintem gondold át, mik történtek veled aznap, és azzal kapcsolatban kezdj el mesélni, ő úgyis belekérdez majd, és akkor már folyékony lesz a dolog. Először olyat is írj, ami szerinted nem fogja érdekelni, meglátod, nem így van! Utána majd bátrabb leszel! Vagy mondhatsz kezdetnek ilyesmit: nem történt sok érdekes, de képzeld mit hallottam a tv-ben, vagy mit olvastam az újságban.... Hallottál róla, mit szólsz? De hidd el, pár pozitív megerősítés után jobban fog menni!
2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Köszönöm:)

2010. júl. 27. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz Te is vissza,mi érdekli,mi a hobbija,milyen napja volt,s erre Te is tudsz válaszolni,s már folyik is a beszélgetés.
2010. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!