Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17éves lányom tetováltatott a...

17éves lányom tetováltatott a hasára és intim helyre is. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

"főleg hogy már majdnem nagykorú"

de jelenleg még kiskorú!

és senki nem mondta, hogy bele fog halni, de akkor is meggondolatlan volt, és felelőtlen!

2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 fotucsok ***** válasza:
77%

Szerintem pedig nem a bűvös 18. életév betöltése hozza meg a megoldást. Ha valamiért mérges lennék, ugyanúgy mérges lennék, ha 18 éves korában teszi meg, mint ha 17.

Majdnem minden 2. embernek van tetkója, és attól még nagyon szerethető, kedves emberkék.

Persze az hogy nem beszélte meg veled, azt is jelentheti, hogy célozgatott már rá, de ellentmondást nem tűrő elutasítást kapott, esetleg megbeszélés nélkül.

Más meg 40 évvel ezelőtt miniszoknyát vett fel, pedig anyu szigorúan megtiltotta... :)))

2011. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

2 pofon, amiért nem vont be engem is, hogy mit művel.

Ja, ez a liberális 21. század? Akkor, mint szülő, neked kuss a neved, hiszen 14 évesen már a gyereknek saját akarata van, és a szülő nehogy meg merje mondani, mit csinálhat a gyerek...

Imádom az ilyen hozzászólókat. Ja, és valóban az ő teste. Akkor 18 évesen mehet is ki mutogatni, mert hogy én nem tartanám el, ha nem mondana el nekem semmit, és nekem esne, hogy ő már felnőtt lány, az biztos.

2011. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
említette hogy nagyon szeretne és nem volt neki megtiltva csak mondtam hogy jó biziért kaphat csak.
2011. okt. 29. 23:47
 15/15 anonim ***** válasza:
17 voltam én is. a tarkómon van. barátnőm csinálta(tetováló egyébként) az albérletünkben. apukám fél évre rá tudta meg. anyu tudta(ő kenegette).
2011. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!