Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na most tetszem neki vagy sem?

Na most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés

mindig is fiús lány voltam.legtöbbször fiúkkal lógtam , barátkoztam.az utóbbi időkben kezdtem kinőni ebből , legközelebbi baráti köröm (legjobb barátaim , kinek hogy tetszik)1 fiú és 1 lány . a fiúval mostanában egyre többet mentünk el suli után mindenfele , udvaron is együtt voltunk , órán is szinte csak vele leveleztem.Egyszer aztán mellém ültették az osztály ,,pletykafészkét,, aki folyton azzal piszkált hogy kérdezzem meg a fiút hogy tetszem-e neki.erre ő azt válaszolta hogy ,,mondjuk,, most mi van?

12/L


2011. szept. 19. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
előfordulhat, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy csak nagyon jó barátként tekint rád. ebben a korban még nagyon fiatalok vagytok egy párkapcsolathoz, tehát én azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz ilyen téren a dologgal, járkáljatok el továbbra is, legyetek barátok, aztán ki tudja, mi lesz pár év múlva? az osztály pletykafészkével meg ne törődj, gyerekes és irigy.
2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!