Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszem neki vagy csak barát...

Tetszem neki vagy csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!pár napja megismerkedtem egy fiúval és tök rendes volt meg aranyos jót beszélgettünk hazafele jövet ott volt 2 tesója ő meg én és mikor másnap megint találkoztunk csak akkor ott voltak az én bnőim is akkor nem is beszélgettünk csak ha egymásra néztünk akkor csak mosolygot most tetszem neki vagy csak barát ként néz rám ??:SS köszi a válaszokat !!!!jah am én 13 vagyok a fiú meg 14
2011. aug. 30. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még csak pár napja ismered!!:)

amúgy én ennyiből nemtudom megmondani.Majd megmondja ő.

2011. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pár nap túl kevés ahhoz, hogy bármi komolyabb kialakuljon benne:) Várj pár hetet,és tedd fel újra a kérdést:)
2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát az a pár nap kb. 1 és fél hét :DD úgyhogy nem tom mert nekem ő nagyon tetszik és hát attól félek hogy neki én csak egy hawer vagyok :(
2011. aug. 30. 11:27
 4/6 anonim válasza:
100%
mutasd ki neki h tetszik neked
2011. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és hogyha neki én nem tetszem akkor oltári nagy égés lesz :SSmeg ha még is kimutatom akkor hogyan csináljam ?:D
2011. aug. 30. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
csöngess be hozzá pucéran 1 szál bugyiba.
2011. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!