Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak 14 éves fiammal?

Mit csináljak 14 éves fiammal?

Figyelt kérdés
A fiam szeptemberben lesz 14 éves. A napokban elkapott valamit, és magas láza van. Elvittem orvoshoz, kapott gyógyszert (tablettát), de sehogy sem veszi be :( Szerintetek próbáljam meg a kúpot?
2011. aug. 17. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tedd zuhany alá és kellemesen melegről fokozatosan hűtsd le neki, utána jól törölközzön meg. + tabi A kúp sem rossz, de ha az előbbiektől nem megy le, akkor inkább ügyeletet kéne hívni, h injekciót kapjon.
2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

?? Ha a tablettát nem veszi be, szerinted be tudsz nyomni a fenekébe egy kúpot?!


14 éves korára ezen túl kellett volna jutni...

2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"?? Ha a tablettát nem veszi be, szerinted be tudsz nyomni a fenekébe egy kúpot?! "


Bennem is ez volt az első kérdés...

2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Emiatt nekem kamuszaga van... Bár ki tudja, amilyen elb.. gyerekek rohangálnak...


Egyáltalán a lázcsillapítót nem veszi be, vagy az antibiotikumot? Mert ugye lázat még csak lehet máshogy levinni, de meggyógyulni nem fog gyógyszer nélkül...

2011. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fogjad le és nyomd le a torkán de kiváncsiságból a gyereked nem fogyatékos kicsit?
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lassan kb. tuti, hogy kamu, aggódó anyuka már írt volna vissza.
2011. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: nem, nem fogyatékos... Ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne is írj!


Utolsó válaszolónak pedig csak annyit mondanék, hogy nem kamu, a fiam tényleg lebetegedett...Majd ha egyszer Nektek is lesz gyermeketek megtudjátok milyen érzés amikor beteg, meg amikor szenved, még akkor is ha nem vesz be semmilyen gyógyszert... Ha meg van már, akkor talán tudjátok. Választ adni pedig azért nem tudok azonnal, mert van más elfoglaltságom is itthon, nem ülhet egy családanya egész nap a gép előtt...

Egyébként köszönöm a válaszokat... Vagyis csak az elsőnek...


Egy anyuka

2011. aug. 17. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen,kúpot adj neki,2őt is lehet,mivel már nagyobbacska!

Vagy törd össze neki a gyógyszert,porosra,lehet rossz lesz az íze,de utána vmi csokit egyen rá!

Miért lenne fura gyerek mondjátok már meg? Akkor én is fogyatékos vagyok,mert mai napig nem tudom lenyelni egybe a gyógyszereket,midig széttöröm és fel higitom vízzel egy kis kanálban?LOL viccesek vagytok!

Ilyen fajta,hogy nem tudja lenyelni,kész! egy18/L

2011. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amikor kisebb voltam én sem akartam bevenni a tablettát,nem bírtam lenyelni.anyukám összenyomta két kanállal kicsi darabosra,rakott a kanálra egy kis vizet mell még egy egész pohárral.bekanalaztam a darabos gyógyszert és ittam még rá.így is hatott a gyógyszer.
2011. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért furcsa, mert nem egy két évesről van szó, hanem egy kiskamaszról, és ha nem szellemi fogyatékos, akkor ezen a "beteg vagy, beveszed a gyógyszert" témán rég túl kellett volna esni. Azt meg nem írta a kérdező, hogy ne tudná lenyelni a gyógyszert, csak azt, hogy nem veszi be.


Ez olyan, hogy ha valaki leírja, hogy a szülői ágyban alszik még a gyereke. Ha 2 éves, még elmegy. Ha 12, akkor az már furcsa. Ha ennyi adatot adott meg a kérdező, akkor ne lepődjön meg, ha egyesek megdöbbennek rajta.

Nekem utoljára a kicsivel volt hasonló problémám, 3 éves korában.

2011. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!