Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha cikiznek a 3....

Mit tegyek, ha cikiznek a 3. nevem miatt?

Figyelt kérdés

Elég régies a nevem, anyu után kaptam. Nem bántó módon, hanem vicceskedve "szivatnak" vele. Először oké, én is elviccelődtem velük, meg nevettem rajtam, de 2 év után bosszantó. Tudják jól, hogy utálom, nem is használom. Csak véletlenül derült ki, amikor hangosan felolvasták a naplóból a teljes nevem.

Hogy állítsam le őket ? Próbáltam ignorálni, megkérni őket, szépen és csúnyán, nem használ.

16/l


2011. aug. 16. 21:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

örülj hogy legalább neked szép neved van...én például rühellem a családnevemet,ami még férfinév is /Máté/

13/L

2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég beteg osztálytársaid lehetnek ha az ilonát viccesnek tartják. Jobb inkább a lakatos nintendó?????
2011. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy, mint aki nem is hallaná, hogy csúfolódnak. Nem kellene ilyen dolgokkal csúfolódni, a szüleid dolga, hogy milyen lesz a neved. Ha úgy érzed, rosszul esik, beszélj velük, vagy esetleg mondd meg a szüleidnek vagy az osztályfönöködnek, hátha valahogy a problémák meg tudják oldani. Az osztályfönököd esetleg megmondaná az osztály között, hogy senkit sem csúfolhatnak ki olyan dolgok miatt, amikről nem tehet, vagy nem ő tette...
2011. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!